fbpx

Ze swojego domu w Anglii Sting wspiera swoich włoskich przyjaciół [VIDEO]

Chyba nie ma człowieka, który nie lubiłby tego wykonawcy. Sting od lat zachwyca nas melodyjnymi piosenkami z pięknymi tekstami, a przy tym sława nie zmieniła go jako człowieka. Nigdy nie uwikłany w żadne afery, serdeczny i przyjacielski człowiek, który z sercem wypełnionym empatią nieraz dawał przykłady swojego zaangażowania w różne, ważne dla ludzi sprawy.

Tym razem widzimy Stinga jak ze swojego domu w Anglii śpiewa specjalnie dla swoich przyjaciół z Italii, którzy zmagają się z pandemią koronawirusa.

Przed wykonaniem utworu mówi po włosku: „Jestem pewien, że w tym okropnym momencie wielu z was jest oddzielonych od tych, których kochacie: ta piosenka jest o ukochanych, za którymi tęsknimy, którzy nie mogą wrócić do domu, więc zostaw puste krzesło przy stole, aby o tym pamiętać”

Piękne i wzruszające… zobaczcie

Źródło: Youtube

 

„Wiem, ile ucierpiały Włochy, a wy nadal cierpicie. Tęsknię za wami wszystkimi, tęsknię za moim ulubionym krajem i moim pięknym domem w Toskanii”. Ze swojego domu w Anglii Sting wysyła film wideo do włoskich przyjaciół. Pascal Vicedomini, producent, dziennikarz, dyrygent i organizator festiwalu, publikuje go na Facebooku. „Jestem pewien, że w tym okropnym momencie wielu z was jest oddzielonych od tych, których kochacie: ta piosenka jest o ukochanych, za którymi tęsknimy, którzy nie mogą wrócić do domu, więc zostaw puste krzesło przy stole, aby o tym pamiętać” – mówi Sting przed śpiewem, głosem i gitarą, jego „Puste krzesło” (2016).

Dodaj komentarz