fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz jeden z pięciu kluczy, aby odkryć ukryte sekrety swojej podświadomości i dowiedzieć się więcej o swoich ukrytych mocnych stronach…

Wybierz jeden z tych pięciu kluczy, aby odkryć ukryte sekrety swojej podświadomości i dowiedzieć się więcej o swoich ukrytych mocnych stronach…

Każdy z tych pięciu kluczy ma głębsze znaczenie i jest używany, aby powiedzieć ci więcej o twoich ukrytych zaletach i mocach.
Każdy ma ukryte moce głęboko w swojej podświadomości i wybierając jeden z tych kluczy, odkryjesz ukryte sekrety swojej tajemniczej mocy.
Czy kiedykolwiek czułeś, że w głębi duszy masz talent, siłę lub moc, których nie potrafiłeś zidentyfikować?

Wybierz jeden z tych magicznych kluczy, aby uzyskać głębszy wgląd w swoją podświadomość i dowiedzieć się więcej o swojej ukrytej mocy.

#1.
Klucz Afrodyty
Afrodyta to grecka bogini miłości, piękna i seksualności. Wierzysz w prawdziwą miłość i masz pozytywne i proste spojrzenie na życie.
Wybrałeś Klucz Afrodyty, ponieważ ma na nim ptaka, co oznacza, że ​​cenisz swoją wolność. Twoja niezależność jest jedną z Twoich największych zalet.
Oprócz gołębicy, znaku pokoju i harmonii, które niezwykle cenisz, klucz jest całkiem prosty, czyli sposób, w jaki lubisz żyć.
Twoja ukryta siła jest Twoją pasją i miłość.

#2.
Klucz Druida
Druidzi byli uważani za najwyższych rangą członków społeczeństwa w mitologii celtyckiej.
Ten klucz ma celtycki węzeł reprezentujący druidów, którzy byli znani jako przywódcy religijni, autorytety prawne i strażnicy wiedzy.
Druidzi mieli stały kontakt ze swoją społecznością, a węzeł celtycki jest reprezentacją ich związku ze społecznością i naturą.
Węzeł celtycki jest symbolem natury i harmonii, wybierając go ujawniasz swoje pragnienie przebywania na łonie natury, aby znaleźć spokój i samotność.
Twoją ukrytą siłą jest twoja głęboka mądrość i wysoka zdolność.

#3.
Klucz królewski.
Jest tylko jeden typ osoby, która wybiera klucz królewski i jest to osoba o wysokich aspiracjach.
Masz wielkie marzenia i zamierzasz je zrealizować. Masz wielkie cele i nic Cię nie powstrzyma,
ponieważ możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę. Wiesz, jak nie spuszczać oka z nagrody i ciężko pracować,
aby uzyskać to, czego chcesz. Czasami trzeba ci przypomnieć, aby od czasu do czasu zatrzymać się i powąchać róże i być dumnym ze swoich osiągnięć.
Twoja ukryta siła jest twoją głęboką ambicja.

#4.
Klucz potrójnej bogini.
Węzeł triquetra lub trójca był używany od wieków jako symbol bóstwa. Wybierając ten klucz, ujawnisz, że masz poważne duchowe i nadprzyrodzoną intuicję.
Często stwierdzasz, że twoja intuicja jest bardziej dostrojona niż innych i wydaje się, że masz duchowe połączenie z otaczającym cię światem.
Twoja intuicja i instynkt są jak żadne inne i masz prawie nadprzyrodzoną empatyczną zdolność czytania ludzi. Być może nie wykonujesz jeszcze prawdziwej magii,
ale wiesz, że urodziłeś się, aby robić, wyjątkowe rzeczy i masz wszelką sposobność i umiejętności, aby cię tam doprowadzić.
Twoją ukrytą siłą jest duchowe połączenie z otaczającym cię światem.

#5.
Klucz Erosa
Eros jest greckim bogiem przyciągania i pożądania. Rzymskim odpowiednikiem Erosa jest Kupidyn. Wybrałeś klucz z sercem na końcu i oczywiście masz na myśli miłość.
Jesteś blisko znalezienia swojej prawdziwej miłości, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Masz talent do znajdowania miłości i jesteś bardzo namiętną osobą.
Zostałeś zraniony, ale to nie powstrzymuje cię przed dalszym poszukiwaniem bratniej duszy. Pewnego dnia znajdziesz tego, którego szukasz,
a po drodze będziesz miał piękne romanse, na które będziesz ciepło wspominać.
Bardzo nieliczne związki, które nie kończą się dobrze, należy szybko zapomnieć. Twoja ukryta siła jest twoją niesamowitą romantyczną zdolnością.

Źródło davidwolfe.com

Dodaj komentarz