fbpx

Wegańska firma zapłaci 50 tys. funtów za trzy miesiące na diecie roślinnej. Jest jeden warunek

Firma Vibrant Vegan ma doskonały argument, aby przejść na dietę wegańską. Marka oferuje 50 tys. funtów za zrezygnowanie z mięsa i produktów odzwierzęcych na 3 miesiące. Oferta skierowana jest do osób, które jedzą mięso na co dzień, ale zastanawiają się nad zmianą diety.

Jak zapewniają przedstawiciele wegańskiej firmy cateringowej, pieniądze są tylko przynętą, natomiast prawdziwym motywatorem do przejścia na dietę wegańską mają być walory smakowe dostarczanych przez nich posiłków.

Vibrant Vegan poszukuje mięsożernych Brytyjczyków, którzy zastanawiają się nad zmianą nawyków żywieniowych, ale jak dotąd nie udało im się wytrwać w postanowieniu lub nie mieli wystarczającej motywacji. Propozycja brzmi całkiem rozsądnie – śmiałkowi, który przez 3 miesiące będzie jadł dostarczane przez nich roślinne posiłki w nieograniczonej ilości i dzielił się swoją opinią i doświadczeniami w social mediach, zapłacą 50 tysięcy funtów pod warunkiem, że faktycznie wytrwa w roślinnym postanowieniu. W tym celu ochotnik podpisuje z firmą umowę, w której deklaruje, że podczas trwania wyzwania nie zje żadnego produktu pochodzenia zwierzęcego.

Co więcej, jeśli po 3. miesiącach diety owa osoba zechce do końca 2021 r. pozostać na diecie wegańskiej, firma będzie dożywotnio dostarczała jej posiłki ze swojej oferty!

Warunkiem podjęcia wyzwania jest to, że dana osoba musi przed jego podjęciem jeść mięso oraz – niestety – być mieszkańcem Wielkiej Brytanii, na której terenie Vibrant Vegan dostarcza swoje posiłki. Kandydaci do wyzwania mogą zgłaszać się pod tym linkiem.

Badanie przeprowadzone przez Vibrant Vegan wykazało, że 34% Brytyjczyków przyznało, że są ciekawi diety wegańskiej. Aż 500 000 osób zarejestrowało się, aby wziąć udział w wyzwaniu Veganuary 2021 r., a dane wyszukiwania w Google Trends ujawniły, że wyszukiwania związane z weganizmem są obecnie trzy razy wyższe w porównaniu do 2017 r.

Dodaj komentarz