fbpx

Stolik Marzeń – rewelacyjny projekt pozwalający ucztować na łonie natury

Restauracja Umami zlokalizowana na południu Polski proponuje swoim klientom niezapomniane kolacje w urokliwych miejscach na łonie natury. To ciekawy projekt, który porusza wyobraźnię.

Wystarczy wybrać lokalizację, która jest dla Ciebie najbardziej malownicza, dobrać menu, a później rozkoszować się swoim Stolikiem Marzeń z najbliższą Ci osobą.

Możesz być pewny, że aranżacja twojej kolacji będzie bajkowa, bo pracownicy restauracji zapewniają nie tylko piękne miejsca do wspólnego posiłku, ale dbają także o szczegóły.

Nastrojowy stół, lampiony, dywany, poduchy i przepiękne zastawy ‐ to wszystko możesz ustalić, wybierając swój autorski Stolik Marzeń.

Jest także opcja dla mniej wymagających. Rodzima restauracja wydaje swoim klientom paczki piknikowe, które można zabierać ze sobą na ucztę do lasu, czy do parku.

Zespół restauracji Umami znany jest nie tylko ze świetnych pomysłów. Ich kuchnia została doceniona przez kulinarny przewodnik Gault&Millau, a w ubiegłym roku zdobyła nagrodę w prestiżowym konkursie Wine&Food Noble Night.

Powrót do natury i docenienie jej walorów to świetna inicjatywa restauracji zlokalizowanej w Pyskowicach w województwie śląskim. Szczególnie w czasach pandemii.

A Wy, jaki Stolik Marzeń wybralibyście dla siebie?

Źródło: facebook.com/UMAMIrestauracja, fot. gramho.com/@mateuszsawicki_pro

Dodaj komentarz