fbpx

Za to go uwielbiamy! Co tym razem zrobił Keanu Reeves?

Pewna Para Młoda z pewnością zapamięta dzień swojego ślubu na bardzo długo, i to nie tylko ze względu na wyjątkową uroczystość. Keanu Reeves sprawił, że stali się sławni na całym świecie.

Utalentowany i powszechnie szanowany. Keanu Reeves bezsprzecznie należy do grona jednych z najbardziej lubianych aktorów i producentów filmowych. Jest nie tylko  wyjątkową postacią w świecie kina, swoich fanów ujął nie tylko doskonałym warsztatem aktorskim, ale także skromnością i wielkim sercem.

Ostatnio gwiazdor postanowił uszczęśliwić pewną parę z brytyjskiego hrabstwa Northamptonshire. Nikki i James Roadnight zdecydowali się na ślub w Fawsley Hotel. Nowożeńcy mieli sporo szczęścia, ponieważ w tym samym czasie w hotelu przebywał aktor Keanu Reeves.

W przeddzień ceremonii James zobaczył w hotelowym barze aktora i podszedł, żeby się z nim przywitać. Chcąc zażartować, mężczyzna zaprosił aktora na swój ślub, zdając sobie sprawę, że prawdopodobnie do tego nie dojdzie.

Jednak w środku uroczystości pracownik hotelu podszedł do panny młodej i powiedział, że zjawił się wyjątkowy gość i chce pogratulować. To był Keanu Reeves.

Panna młoda w ten sposób opisała swoje emocje:

Bardzo się denerwowałam. Przecież to Keanu Reeves. Podeszłam do niego, przywitałam się, zaproponowałam mu drinka, ale grzecznie odmówił, bo miał zaplanowany długi lot. Był uroczy i miły. W bardzo  wzruszający sposób pogratulował nam ślubu.

Aktor nie tylko pogratulował młodej parze, ale także przez chwilę rozmawiał z gośćmi i robił zdjęcia.

Małżeństwo Roadnight powiedziało, że było to wydarzenie, którego nigdy nie zapomną.

Źródło: planetapolska.com

Foto: lemurov.net

Dodaj komentarz