fbpx

Są małżeństwem od 52 lat, oto jak wyglądało ich spotkanie po miesiącu rozłąki

Mówi się, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać każdą próbę. Patrząc na tych dwoje, nie trudno ukryć wzruszenie. Giorgio i Rosa są małżeństwem od 52 lat, a jedynym ich pragnieniem jest po prostu bycie razem.

Zdjęcia wiekowej pary, przytulającej się na oddziale, opublikowali pracownicy szpitala w Cremonie, znajdującego się w północnych Włoszech.

Giorgio i Rosa są małżeństwem z 52 letnim stażem. Para darzy siebie bardzo silnym uczuciem, można powiedzieć, że nie potrafią bez siebie żyć.  Kiedy Giorgio zachorował, od 17 marca objęty został kwarantanną. Mężczyzna jednak nie martwił się tak chorobą, jak widmem rozłąki ze swoją ukochaną.

Jak relacjonują pielęgniarki, mężczyzna nie przejmował się swoim stanem, tylko o żoną która została w domu. Nie chciał, aby ona też zachorowała.

Podczas pobytu w domu, u Rose pojawiły się objawy, które wymagały niezwłocznej operacji, gdyż zagrażały jej życiu. Przewieziono ją do tego samego szpitala, gdzie przebywał jej mąż. Rose po operacji szybko doszła do pełni sił. Niestety Giorgio przebywał na oddziale zamkniętym, gdzie odwiedziny nie są możliwe. Przed wypisaniem kobiety ze szpitala poruszeni miłością, jaka łączy tą parę, postanowili zrobić im niespodziankę. Zorganizowali małżonkom krótkie spotkanie. Para rzuciła się sobie w objęcia, szepcząc sobie do ucha czułe słowa. Personel szpitala nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Dwoje staruszków zachowywała się tak, jakby czas się dla nich zatrzymał. Bez wstydu przytulali się, głaskali, zapewniali o miłości i życzyli sobie zdrowia.

Jak mówi, jedna z lekarek dr. Manuela Denti:

To było jedno z takich spotkań, których się nie zapomina. Nikt z nas nie mógł powstrzymać łez. Długi uścisk, słodkie słowa, 10 minut czułości i pragnienia zapewnienia sobie nawzajem zdrowia. Jedynym żalem jest to, że nie mogliśmy wypisać ich razem. Mamy nadzieję, że Giorgio wkrótce dołączy do Rosy”.

Rosa w oczekiwaniach na swojego ukochanego towarzyszył pies, który jest z nimi już od 17 lat.

Historia tych dwojga zakochanych jest namacalnym dowodem, że istnieje prawdziwa miłość, która z biegiem czasu może stać się jeszcze silniejsza. Małżonkom życzymy zdrowia, aby mogli się cieszyć sobą jeszcze przez długie lata.

Dodaj komentarz