fbpx

Indiana Jones 5 powstanie w Wielkiej Brytanii. Prace nad filmem już się rozpoczęły

Harrison Ford znajduje się już w Wielkiej Brytanii, gdzie razem z całą ekipą „Indiana Jones 5” wkrótce nakręci pierwsze sceny do nowego filmu o poszukiwaczu skarbów. Szykują się intensywne dni dla znanego aktora, ale wszystko zmierza w jednym kierunku – przyszłorocznej premiery na wielkim ekranie.

Według dziennikarzy – akcja „Indiana Jones 5” będzie rozgrywać się w latach 60., a dokładnie podczas wyścigu kosmicznego. Główny bohater ma ponownie zmierzyć się z nazistami i to Mads Mikkelsen ma być głównym przeciwnikiem Jonesa. Aktor według przecieków wcieli się w „nazistowskiego naukowca zwerbowanego do NASA przez rząd Stanów Zjednoczonych do pracy nad inicjatywą lądowania na Księżycu”.

Istotną rolę w fabule ma odegrać również Shaunette Renee Wilson – aktorka podobno zostanie agentką CIA, która ma pilnować Mikkelsena. W filmie nie zabraknie „złej i brutalnej zabójczyni” i tymi słowami jest opisywana główna antagonistka, do roli której przymierzana była Scarlett Johansson, ale aktorka miała zrezygnować z produkcji.

Za reżyserię będzie odpowiadał James Mangold („Logan”), który przejął stery nad całym projektem

Jeśli nie wydarzy się nic złego, to „Indiana Jones 5” będzie mógł pojawić się na wielkim ekranie 29 lipca 2022 roku.

 

Źródło: ppe.pl

Dodaj komentarz