fbpx

FTA: Powstaje nowa linia lotnicza bez terroru sanitarnego i certyfikatów

Nowa linia lotnicza startuje ze wszystkimi pilotami i stewardesami, którzy porzucili tradycyjne linie lotnicze ze względu na rezygnację z obowiązkowych szczepień i chcą kontynuować podróżowanie w oparciu o indywidualną suwerenność i swobodę medyczną.

Powstając linia, deklaruje na swoich stronach:

Budujemy nowy ekosystem, który szanuje prawo do przemieszczania się i podróżowania bez dyskryminacji wszystkich członków naszej społeczności.

  • Naszą misją jest bycie dostawcą rozwiązań w branży turystycznej i transportowej, ponieważ wierzymy, że każdy ma prawo do swobodnego podróżowania, bez przeszkód i bez dyskryminacji.
  • Naszym celem jest przywrócenie beztroski i radości życia branży turystycznej i hotelarskiej. Budujemy ekosystem podobnie myślących członków, partnerów i firm, aby zabezpieczyć i chronić nasze prawa jako suwerennych istot, w tym prawo do poruszania się po świecie jako Freedom Travelers.
  • Dołącz do nas, gdy świętujemy i podkreślamy nowe partnerstwa z firmami, społecznościami, miastami, stanami i krajami, które są zgodne z naszymi celami zachowania naszych niezbywalnych praw”.

Powstający operator informuje również o powstaniu strony internetowej Freedom Jobs. Zadaniem strony są rozwiązania równoległe. Jak zapewnia powstający operator: „Sprawimy, że przytłaczające firmy staną się nieistotne”.

Stronę internetową nowego operatora znajdziecie TU

 

Źródło: legaartis.pl

2 thoughts on “FTA: Powstaje nowa linia lotnicza bez terroru sanitarnego i certyfikatów

Dodaj komentarz