fbpx

Biorezonans jest skuteczny – opinia Krajowego Sądu Najwyższego w Monachium

Walka z chorobami i powrót do zdrowia dzięki biorezonansowi wywołuje nieraz skrajne emocje. Jedni  są przekonani i popierają go w stu procentach, inni są zagorzałymi przeciwnikami, jeszcze inni mają mieszane uczucia i nie opowiadają się po żadnej ze stron. Zwłaszcza osoby, które efektywność tej formy diagnostyki uważają za czyste zło lub przekłamanie, powinny zapoznać się z dalszą częścią artykułu – bowiem pojawił się argument, który może zmienić ich nastawienie do biorezonansu.

Oto Krajowy Sąd Najwyższy w Monachium wydał pozytywny wyrok na rzecz terapii biorezonansem opierając się głównie na szczegółowej dokumentacji firmy Regumed dotyczącej praktycznych przykładów terapeutycznych – posiadających uzasadnienie naukowe. Co więcej, wyrok ten należy brać pod uwagę jako pozytywny nie tylko dla obszaru z zakresu biorezonansu, ale całej medycyny naturalnej. Ukazał on, że terapie oraz diagnostyka, których mechanizmy czasem nie są wytłumaczone do końca w obliczu nauk przyrodniczych czy medycyny konwencjonalnej, powinny zostać docenione dzięki uzyskiwanym rezultatom poprawy stanu zdrowia.

Dzięki temu wyrokowi urządzenie Mezator M1, które łączy w sobie funkcje diagnostyki oraz usuwania problemów zdrowotnych za pomocą biorezonansu, zasługuje na jeszcze większą uwagę. Mezator M1 posiada możliwości takie jak analiza struktury tkanek na poziomie komórkowym, wykrywanie i niszczenie pasożytów, wirusów, bakterii, infekcji, grzybów oraz patogenów wraz ze wskazaniem ich dokładnej lokalizacji, określenie predyspozycji komórkowych – pacjent może otrzymać prognozę stanu zdrowia na najbliższe 3-5 lat.

Co więcej, diagnostyka jest niemalże natychmiastowa – skanowanie jednego organu trwa 2-3 sekundy, a całego ciała – 20 minut. W swojej bazie Mezator M1 posiada aż 688 jednostek chorobowych oraz 192 patogeny i wirusy. Skaner diagnostyczny pokaże nie tylko, co dolega danej osobie, ale również usunie problemy zdrowotne i wspomoże organizm w powrocie do optymalnego poziomu funkcjonowania i homeostazy.

Osoby, które nie są przekonane do tej gałęzi medycyny niekonwencjonalnej powinny jeszcze raz się do niej ustosunkować zważając na szereg korzyści, jakie oferuje.

 

Źródło: ktociewyleczy.pl

Uzupełnienie: Na podstawie wyroku  Krajowego Sądu Najwyższego w Monachium z dnia 14 maja 2009 r. (nr sprawy: 6 U 2187/06) uzyskano zezwolenie na udzielanie klientom, terapeutom oraz opinii publicznej następującej informacji: za pomocą biorezonansu można przeprowadzać bezbolesne testy alergiczne oraz terapie lecznicze pozbawione skutków ubocznych.

2 thoughts on “Biorezonans jest skuteczny – opinia Krajowego Sądu Najwyższego w Monachium

 • 25 kwietnia 2022 at 12:23
  Permalink

  Taka samą informację jak ostanie zdanie można udzielić dla kryształowej kuli, różdżki i fusów z kawy, testy będą bezbolesne a terapia pozbawiona skutków ubocznych 😉

  Reply
 • 27 czerwca 2022 at 08:27
  Permalink

  Taka zrobiliście kilka miesięcy temu akcje, jakto wy publikujcie tylko prawdę i o co chodzi ludziom wszystkim złym. Tak więc tu i teraz, wszem i wobec: ten artykuł to kłamstwo. Wynik sądu był skazujący, pokazywanie go jako zwycięstwo to kłamstwo. Biorezonans nie działa, oszuści.

  Reply

Dodaj komentarz