fbpx

Johnny Depp powraca na plan filmowy

Johnny Depp z powodu batalii sądowej z żoną przez 2 lata nie brał udziału w żadnej produkcji filmowej. Teraz gwiazdor „Piratów z Karaibów” jest najwyraźniej gotowy, aby powrócić do pracy na planie. Aktor otrzymał pierwszą od dwóch lat rolę, we francuskiej produkcji pod tytułem „La Favorite”.

Z powodu słynnej sprawy rozwodowej, Johnny Depp nie wystąpił w najnowszej produkcji filmu „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” oraz nie zagra głównej roli w „Piratach z Karaibów”. Producent początkowo zerwał relacje z aktorem po wniesieniu oskarżeń przez jego żonę, mimo że sprawa dopiero się zaczynała i nie było mowy o żadnych dowodach. Gdy aktor dowiódł swojej niewinności otrzymał propozycję powrotu do roli Jacka Sparrow’a, jednak kategorycznie odmówił.

Aktor wygrał rozprawę, odsuwając od siebie fałszywe obciążenia i choć Amber Heard próbuje unieważnić proces, to jednak Johnny Depp nie zamierza dłużej czekać – aktor ma otrzymać główną rolę w produkcji „La Favorite”.

W nowym filmie Johnny Depp ma wcielić się w króla Ludwika XV, a historia będzie bardzo szczegółowo przedstawiać jego relacje z trzecią kochanką Madame du Barry. Co ciekawe, za produkcję w roli reżyserki ma odpowiadać francuska aktorka Maiwenn Le Besco, która jednocześnie wcieli się w rolę Barry.

„La Favorite” zostanie przygotowany przez Netflix, który współpracuje z Why Not Productions. Będzie to pierwsza francuska rola Johnny’ego Deppa, ale warto podkreślić, że aktor przed laty mieszkał we Francji.

Aktorzy mają latem trafić na plan, a widzowie zobaczą „La Favorite” w 2023 roku. Aktualnie Netflix ma mieć prawa do wydania historii we Francji, ale bardzo możliwe, że korporacja będzie chciała wrzucić historię do kolejnych krajów.

Źródło: Gamingbible

Dodaj komentarz