fbpx

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź zdradzi cechę twojej osobowości

Czasem rzeczy nie są tym, czym wydają się na pierwszy rzut oka. Umysł często potrafi płatać nam figle, okazuje się wtedy, że widzieliśmy na początku coś zupełnie innego. Często to, co postrzegamy, uzależnione jest od nastawienia, a także od charakteru. Poniższy test pomoże łatwo zidentyfikować pewne cechy osobowości.

 

Evian Lee jest blogerką, która dzieli się ze swoimi czytelnikami najciekawszymi iluzjami optycznymi dostępnymi w sieci. Zdaniem internautki wystarczy jedno spojrzenie na grafikę, aby dowiedzieć się czogoś o swojej osobowości.

Co jako pierwsze rzuca ci się w oczy, po spojrzeniu na poniższą ilustrację?

Słoń

Jeśli widzisz na grafice słonia, to znak, że podczas podejmowania ważnych decyzji bierzesz pod uwagę to, co podpowiada ci rozsądek, a nie serce. Dokładnie oceniasz sytuację, patrzysz zarówno na wady, jak i zalety konkretnego rozwiązania. Jesteś pewny siebie i opanowany. Chętnie pocieszasz też innych. Stanowisz dla nich wsparcie w trudnych chwilach.

Twoje cechy charakteru sprawiają, że inni postrzegają cię jako lidera. Świetnie komunikujesz się z otoczeniem. Jesteś też gody zaufania. Wyróżnia cię opanowanie oraz kontrola sprawowana nad otoczeniem. Nikt nie podważa twojego zdania, ponieważ prawie nigdy się nie mylisz.

Lew

W życiu kierujesz się emocjami. Logika i przemyślane rozwiązania nie są ci po drodze. Wolisz iść za głosem serca. Jesteś niezwykle żywiołową, impulsywną i wytrzymałą na krytykę osobą. Masz silną osobowość. Nie przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni. Najważniejsze jest to, że życie dostarcza ci wielu ciekawych doświadczeń. Każde z nich z chęcią wykorzystasz.

Ludzie postrzegają cię jako osobę, której można zaufać. Jesteś w ich oczach kimś, kto jest w stanie rozwiązać nawet niezwykle trudny problem. Każdy chciałby zgłosić się do ciebie o pomoc. Doskonale wie bowiem, że nie odpuścisz i będziesz starać się zakończyć raz podjęte wyzwanie.

Struś

Nieloty znane są z tego, że chowają głowę w piasek. Ty jednak tego nie robisz. Jesteś pewny siebie, zmotywowany i ciekawy nowych rzeczy. Uwielbiasz ludzi, a każdą wolną chwilę spędzasz z przyjaciółmi. Imprezy to twój żywioł. Wtedy czujesz, że masz najwięcej energii i cieszysz się życiem.
Strusie potrafią zachować spokój nawet w ekstremalnych sytuacjach. Polegają na swoich instynktach – w ten sposób unikają niebezpieczeństw. Działasz w podobny sposób. Podejmujesz instynktowne decyzje i świetnie działasz pod presją czasu.

Ptaki latające wokół drzewa

Wyznajesz w życiu proste zasady i kierujesz się rozumem. Emocje trzymasz na wodzy. Zwłaszcza w krytycznych sytuacjach. To bardzo trudne dla większości osób, ale ty doskonale sobie z tym radzisz. Cechuje cię opanowanie, wewnętrzny spokój i powściągliwość. Nigdy nie mówisz wprost tego, co myślisz. Wolisz wybadać sytuację, aby przekonać się, czy możesz zaufać otoczeniu.

Z drugiej strony jesteś też spontaniczny i elastyczny. Potrafisz działać szybko, gdy jest to konieczne. Nie przerastają cię stresowe sytuacje. Zachowujesz zimną krew i wykonujesz ze spokojem wszystkie zadania. Nie oznacza to, że nie lubisz podejmować decyzji na chłodno. Wszystko zależy od tego, z czym masz akurat do czynienia.

 

Dodaj komentarz