fbpx

Góra Kalwaria. Policjanci uratowali nastolatkę, która chciała skoczyć z mostu

Nastolatka siedziała na moście kolejowym w Górze Kalwarii. Pomogli jej policjanci, którzy zjawili się na wezwanie. Do zdarzenia doszło w środę 11 stycznia około godz. 4 nad ranem.

W środę około godz. 4 nad ranem dyżurny z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii odebrał niepokojące zgłoszenie. Młoda kobieta siedząca na moście kolejowym wykonała chwilę wcześniej telefon, informując, że znajduje się w sytuacji zagrażającej życiu. Informację natychmiast przekazano dyżurnemu policji, który wysłał w rejon znajdowania się kobiety patrol.

Na miejscu zjawili się mł. asp. Ernest Przybylski oraz mł.asp. Maciej Kęsik.

Okazało się, że 19-latka znajduje się w trudno dostępnej części mostu kolejowego. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji mundurowych mieszkanka Góry Kalwarii trafiła do szpitala, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przypominamy numery telefonów, pod którymi można otrzymać bezpłatną pomoc:

116 111  Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

116 123 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14:00-22:00.

800 108 108 Bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 14:00-20:00.

Źródło: piaseczno.policja.gov.pl

Dodaj komentarz