fbpx

Potęga podświadomości – książka, dzięki której możesz odmienić swoje życie!

„Potęga podświadomości”, napisana przez irlandzkiego pisarza i pastora Josepha Murphy’ego, to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych poradników, które kiedykolwiek zostały opublikowane. Pierwsze wydanie książki miało swoją premierę ponad pół wieku temu, lecz opisane w niej prawdy świetnie aplikują się do życia także we współczesnym świecie. Dlaczego ta książka zyskała sobie miano kultowej? Zastanówmy się, co to za pozycja i czy warto się z nią zapoznać.

Czym jest „Potęga podświadomości”?

W „Potędze podświadomości” mamy do czynienia z rewolucyjnymi technikami doktora Murphy’ego, które skupiają się na pozornie prostej zasadzie – aby coś osiągnąć, powinniśmy w to uwierzyć i zwizualizować w swoim umyśle. Właśnie dzięki temu nasza podświadomość pomoże nam w usunięciu potencjalnych przeszkód, stojących na drodze do naszego celu.

Metoda na poznanie samego siebie

W książce napisanej przez doktora Murphy’ego zawarte są naprawdę intrygujące nauki – jednym z jej ciekawszych elementów są rozważania na temat tego, co udało nam się w życiu osiągnąć, a czego nie. Joseph Murphy wyjaśnia, że poprzez zgłębianie własnej świadomości jesteśmy w stanie osiągnąć właściwie wszystko, co tylko sobie wymarzymy. Dzięki lekturze „Potęgi podświadomości” czytelnicy są zmuszani do refleksji, dzięki której są w stanie wyciągać wnioski na temat błędów, które popełniają każdego dnia – błędów, które wynikają właśnie ze sposobu myślenia. Poradnik doktora Murphy’ego to doskonała metoda na rozpoczęcie przygody z drogą samorozwoju.

Poradnik, który pomógł milionom osób na całym świecie!

Potęga podświadomości” jest książką, którą bardzo wielu czytelników chwali za prosty, zrozumiały język. Wraz ze schludną, uporządkowaną formą sprawia on, że jest to pozycja przystępna dla wielu osób. Przedstawione w niej treści są adekwatne dla czytelników właściwie w każdym wieku, choć mogą przypaść do gustu szczególnie osobom szukającym własnej ścieżki w życiu, na co dzień borykającym się z różnorodnymi trudnościami. Zawarte w „Potędze podświadomości” prawdy mogą pomóc zebrać myśli na temat danej sprawy, a także przede wszystkim zacząć patrzeć na życie w sposób optymistyczny – taki, który znacznie ułatwi jego codzienne przeżywanie.

Czy warto zainwestować w „Potęgę podświadomości”?

„Potęga podświadomości” to jeden z licznych poradników dotyczących samorozwoju, o którym często możemy przeczytać, że należy do „najlepszych i najskuteczniejszych”. Czy jest to prawdą, czy jest to kolejna forma wizualizacji upragnionego celu, zgodna z naukami Murphy’ego? Podobnie jak w przypadku innych pozycji tego rodzaju oceny warto dokonać samemu, przystępując do lektury książki.

„Potęga podświadomości” jest pozycją, która swojego czasu była kultową – obecnie wiele książek popularnonaukowych czy poradników wykorzystuje w swojej treści zawarte w niej nauki. Wydaje się zatem, że „Potęgę podświadomości” możemy zaliczyć do pewnego rodzaju grona klasyków z tej kategorii. Czy warto zatem przystąpić do jej lektury? Mimo że jej odbiór dla każdego czytelnika z pewnością będzie subiektywny, to jej treść jest na tyle wartościowa, że zdecydowanie warto się z nią zapoznać.

Dodaj komentarz