fbpx

Stowarzyszenie Broda i Tatuaż przekazało sprzęt medyczny dla najmłodszych pacjentów szpitala “Zdroje” w Szczecinie

Oddziały dziecięce szpitala “Zdroje” zostały niedawno wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, zapewniający lepszą opiekę nad małymi pacjentami. Inwestycja ta została możliwa dzięki hojności Stowarzyszenia Broda i Tatuaż — Beard Clan.

“Zakupiliśmy sprzęt dla oddziałów Kardiologii i Neurologii dla dzieci. Dla Neurologii zdobyliśmy pulsoksymetr transportowy, który jest niezbędnym narzędziem w monitorowaniu poziomu tlenu w krwi pacjentów. Z kolei dla oddziału Kardiologii zakupiliśmy aparat EKG oraz holtery EKG i ciśnieniowe. Są to zaawansowane urządzenia, które znacznie podniosą standard opieki nad naszymi małymi pacjentami” – powiedział Jarosław Posiewka, Prezes Stowarzyszenia Broda i Tatuaż — Beard Clan.

Takie wsparcie jest niezwykle cenne dla szpitala. Jak podkreślił Paweł Gonerko, zastępca dyrektora do spraw lecznictwa w szpitalu “Zdroje”: “Kiedy otrzymujemy tak zaawansowany sprzęt, czujemy ogromne zaufanie do naszej pracy. Jednakże nie zawsze mamy wystarczające środki, aby samodzielnie inwestować w najnowocześniejszą  aparaturę, dlatego każda forma wsparcia jest dla nas bezcenna i znacząco ułatwia nam pracę”.

Cała akcja wsparcia dla szpitala była ogromnym sukcesem. Udało się zebrać 45 tysięcy złotych, które zostały przeznaczone na zakup sprzętu. Jest to jasny dowód na to, jak społeczność potrafi się zjednoczyć w ważnej sprawie, mając na uwadze dobro najmłodszych pacjentów. Współpraca takich organizacji jak Beard Clan z placówkami medycznymi przyczynia się do podniesienia standardu opieki zdrowotnej i daje nadzieję na lepszą przyszłość dla wszystkich pacjentów.

Dodaj komentarz