fbpx

Opole proponuje “pracę marzeń”. Kandydaci muszą się spieszyć

Opole ogłasza rekrutację na wyjątkowe stanowisko – Testera Atrakcji miasta. To propozycja, która może brzmieć jak praca marzeń: zwiedzanie, testowanie hoteli i restauracji, wszystko to opłacane przez miasto. Osoby zainteresowane muszą jednak pośpieszyć się z aplikacją, gdyż termin nadsyłania zgłoszeń wkrótce się kończy.

Miasto przygotowuje się do nadchodzącej majówki oraz sezonu letniego, stąd pilna potrzeba znalezienia odpowiedniej osoby na to stanowisko. Ogłoszenie zamieszczone na stronie miasta wskazuje, że Tester Atrakcji Opola będzie odpowiedzialny za ocenę lokalnych atrakcji turystycznych, hoteli oraz restauracji. Od kandydatów oczekuje się zaangażowania, dokładności oraz umiejętności relaksacji w różnych warunkach.

Wybranej osobie Opole zapewni trzydniowy, weekendowy pobyt dla dwóch osób lub rodziny z dziećmi, w tym zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem w sercu Starego Miasta oraz indywidualnie zaplanowany program zwiedzania z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach miasta.

W zamian urzędnicy oczekują, że tester spędzi przyjemny weekend w Opolu, zaangażuje się w powierzone zadania i dostarczy szczegółową opinię na temat swojej wizyty. Zgłoszenia na to stanowisko przyjmowane są tylko do 15 kwietnia.

Co warto zobaczyć w Opolu? Miasto oferuje szereg atrakcji, które warto odkryć. Na liście nie może zabraknąć Ogrodu Zoologicznego na Wyspie Bolko, który National Geographic uznał za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Opole znane jest również z corocznego festiwalu muzycznego. Nie można pominąć wizyty w Amfiteatrze i Muzeum Polskiej Piosenki. Wieczorem, idealnym miejscem na spacery jest malownicze Stare Miasto oraz wieża Piastowska, z której rozpościera się panorama miasta.

Dodaj komentarz