fbpx

Luksusowy hotel na Malediwach poszukuje sprzedawcy książek

Dla tych którzy kochają książki oraz egzotyczne wyspy, pojawiła się idealna oferta pracy. Luksusowy hotel Soneva Fushi, położony na jednej z rajskich wysp na Malediwach, szuka kogoś, kto mógłby sprzedawać książki turystom przyjeżdżającym tam na wakacje.

Soneva Fushi to pięciogwiazdkowy hotel położony na Malediwach. Znajduje się w nim tymczasowa księgarnia, założona przez Philipa Blackwella, który ma całą sieć sklepów z książkami.

Blackwell w wywiadzie gla portalu The Guardian przyznał, że w ofercie “płaca jest śmieszna”, ale pozostałe benefity są nieporównywalne z czymkolwiek innym. – To praca marzeń dla wielu osób. Gdybym znowu miał 25 lat, podjąłbym ją – mówił Blackwell.

Kandydat, który wygra rekrutację, otrzyma do dyspozycji nocleg niedaleko hotelowego kompleksu, składającego się z domków “ukrytych na prywatnej wyspie”.

Oprócz sprzedawania książek, pracownik księgarni musiałby też prowadzić “rozrywkowy i żwawy blog”, który “pokaże wyczerpujące życie sprzedawcy książek na opuszczonej wyspie”. Do tego dochodzi prowadzenie sesji czytania dla dzieci i warsztatów z kreatywnego pisania.

Głównym wymogiem jest pasja do książek, dodatkowym atutem zaś sporo wolnego czasu – co najmniej trzy miesiące.

 

Źródło: theguardian.com

Dodaj komentarz