fbpx

Jest takie powiedzenie, że niektóre rzeczy „wyssało się z mlekiem matki”. I jest w tym wiele prawdy.

Wyobraź sobie, że ktoś nagrywa piosenki na płytę, a potem ty kupujesz tę płytę w sklepie, zabierasz do domu i przy okazji miłego wieczoru zapalasz świece, pijesz wino i słuchasz utworów, które ktoś nagrał w studio jakiś czas wcześniej.

Energetyczna matryca to taka płyta, czy taśma, na której wgrywane są pierwsze, najsilniejsze sytuacje z twojego życia. To jakby pamiętnik z czasów dzieciństwa. Na tej płycie nagrane jest to, jak się czułeś jako maleńkie dziecko, jak traktowali cię rodzice i co w związku  z tym się z tobą działo. Matryca, to zapis twoich najwcześniejszych wspomnień. Tyle, że ta płytka z nagraniem nie jest do kupienia w sklepie muzycznym. Ona jest wgrana w CIEBIE. Znajduje się na bardzo głębokim poziomie. Głębiej, niż sięga twoja pamięć. Dalej, niż szybuje twoja myśl. Poziom tej energetycznej biblioteki, gdzie są zarchiwizowane najwcześniejsze zapisy z twojego dzieciństwa ukryty jest bardzo, bardzo głęboko, bo aż na dnie twojej duszy.

Ten energetyczny zapis, ta matryca, raz zapisana, odtwarza swój album z nagranymi piosenkami przez cały czas. Zupełnie tak, jakbyś miał w samochodzie tylko jedną płytkę CD. Ilekroć wsiadasz za kierownicę i masz ochotę posłuchać muzyki, jesteś zdany tylko na jeden repertuar. Ten jeden repertuar dotyczy na przykład tego, czym jest w twoim życiu miłość. Dotyczy również twojego poczucia własnej wartości. I tego, na ile zasługujesz na zainteresowanie od ważnych dla ciebie osób. Są tam również fundamentalne przekazy, typu, że świat jest bezpiecznym miejscem, albo wręcz przeciwnie, że świat to jedna wielka linia frontu i pasmo zmagań.

Jeśli na płytce wgrana jest piosenka o tym, że świat może ci zagrozić i w związku z tym trzeba się go bać, bo za chwilę stanie się coś strasznego, wtedy całe twoje życie upłynie pod znakiem działań wojennych i strachu. Te nagrania to oczywiście nie są ani słowa, ani nutki – sprawa dotyczy o wiele subtelniejszych zapisów, ale wierz mi, że działanie matrycy jest potężne.

Wiadomości wgrane w matrycę, mogą dotyczyć nie tylko twoich przeżyć, ale mogą być również zapisem przeżyć innych, ważnych dla ciebie osób. W jaki sposób? Ano w taki, że kiedy jesteś bardzo malutki, twoim całym światem jest mama. Kiedy jesteś jeszcze w okresie prenatalnym (a w nim też może się pojawić szereg „sesji nagraniowych”), uczucia matki są dla ciebie całym światem, są jak energetyczne tsunami. To co jest de facto energetyczną rzeczywistością mamy, zostaje wgrane w ciebie jako TWOJA prawda.  Jeśli mama jest czymś przerażona, twoja matryca zapisze to przerażenie i uczyni go niemym śladem przeszłości.

Jest takie powiedzenie, że niektóre rzeczy „wyssało się z mlekiem matki”. I jest w tym wiele prawdy. W sztafecie pokoleń dostajemy wraz z pałeczką życia od przodków szereg zapisów energetycznych, i tych przyjemnych i tych trudnych. Nagrania w matrycy dotyczą wszystkich obszarów naszego życia. Są zapisy o tym, jak w twoim życiu będzie wyglądać miłość, jak ułoży się praca, przepływ pieniędzy,  przyjaźnie, a nawet zdrowie. Ludzie nazywają nieraz te zapisy przekonaniami, ale matryce, o których mówimy, dotyczą znacznie potężniejszych rejonów, niż te związane z rozumem, czy umysłem.

FRAGMENT POCHODZI Z KSIĄŻKI BARBARY RAVENSDALE – SZKOŁA OBFITOŚCI

Dodaj komentarz