fbpx

Kierowca autokaru nagle opuścił autobus pełen pasażerów. Zobacz dlaczego

Kiedy Andre Grandin, kierowca autokaru ze Szwecji, niespodziewanie zatrzymał swój bus pełen pasażerów i nagle z niego wyszedł, żaden z pasażerów nie miał mu tego za złe. Andre przerwał wycieczkę autokarową po południowej Szwecji, kiedy zobaczył 10-letnią dziewczynkę, płaczącą na poboczu drogi. Świadkowie opowiadają, że po pocieszeniu tej biednej dziewczynki, kierowca wsiadł z powrotem do autokaru i nie mówiąc ani słowa kontynuował jazdę, tak jakby nic się nie stało.

Okazało się później, że dziewczynka płakała, ponieważ była gnębiona w szkole przez inne dzieci. To poruszające zdjęcie zrobiła Emma Gustaffson, pasażerka autobusu.

Po zamieszczeniu przez nią tego zdjęcia w sieci otrzymało ono ponad 50 000 polubień na Facebooku oraz wzbudziło duże zainteresowanie na Twitterze. Po tym, jak szwedzka prasa namierzyła kierowcę autokaru, powiedział jednej z lokalnych gazet, że niesienie pomocy, kiedy widzi kogoś płaczącego lub cierpiącego, jest po prostu w jego naturze. Andre mówi, że po tym zdarzeniu obcy ludzie zaczęli przysyłać mu kwiaty, jednak uważa, że jego gest nie był niczym nadzwyczajnym.

 

Udostępnij ten mały, jednak wspaniały gest dobroci swoim znajomym. Warto mieć dobre serce i nie być obojętnym.

 

Źródło: http://www.popularnie.pl/dobroc-kierowcy-autobusu/

Dodaj komentarz