fbpx

Kierowca Autokaru Nagle Opuścił Swój Bus Pełen Pasażerów. Zobacz Dlaczego

1

Kiedy Andre Grandin, kierowca autokaru ze Szwecji, niespodziewanie zatrzymał swój bus pełen pasażerów i nagle z niego wyszedł, żaden z pasażerów nie miał mu tego za złe. Andre przerwał wycieczkę autokarową po południowej Szwecji, kiedy zobaczył 10-letnią dziewczynkę, płaczącą na poboczu drogi. Świadkowie opowiadają, że po pocieszeniu tej biednej dziewczynki, kierowca wsiadł z powrotem do autokaru i nie mówiąc ani słowa kontynuował jazdę, tak jakby nic się nie stało.

Okazało się później, że dziewczynka płakała ponieważ była gnębiona w szkolę przez inne dzieci. To poruszające zdjęcie zrobiła Emma Gustaffson, pasażerka autobusu.

Po zamieszczeniu przez nią tego zdjęcia w sieci, otrzymało ono ponad 50 000 polubień na Facebooku, oraz wzbudziło duże zainteresowanie na Twitterze. Po tym jak szwedzka prasa namierzyła kierowcę autokaru, powiedział jednej z lokalnych gazet, że niesienie pomocy, kiedy widzi kogoś płaczącego lub cierpiącego jest po prostu w jego naturze. Andre mówi, że po tym zdarzeniu obcy ludzie zaczęli przysyłać mu kwiaty, jednak uważa, że jego gest nie był niczym nadzwyczajnym.

2

Udostępnij ten mały, jednak wspaniały gest dobroci swoim znajomym. Warto mieć dobre serce i nie być obojętnym.

 

Źródło: http://www.popularnie.pl/dobroc-kierowcy-autobusu/

Dodaj komentarz