fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz symbol aby otrzymać wskazówkę z tu i teraz

Szukasz wskazówek dotyczących drogi, która jest przed tobą? Trafiłeś we właściwe miejsce! Dzisiejsza zabawa z podświadomością pozwoli nam zajrzeć w przyszłość, aby zobaczyć wskazówkę duchową, która nam pomoże. To naprawdę proste – wszystko, co musisz zrobić, to wybrać symbol z przedstawionego obrazu…

Nie myśl zbyt mocno, po prostu wybierz ten, który przykuwa twoją uwagę, który jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjny, kiedy pierwszy raz go widzisz.

Rozwiązanie zabawy ze wskazówkami z podświadomości:

#1
Jeśli wybrałeś ten symbol, teraz jest czas, aby odpuścić – zrobić krok w tył i zaufać, że wszechświat poprowadzi cię we właściwym kierunku.
Wierz mi, wiem, jak onieśmielające i zaskakujące może się to wydawać.
Chcesz nadal naciskać i walczyć o swoje cele. Ale miej wiarę w siebie, przestań próbować działać na siłę,
odpuść na jakiś czas, a życie sprawi, że twój następny wybór będzie bardzo jasny, a sytuacja sama się wyklaruję. Odpuść!

#2
Jeśli pociągnął cię symbol # 2, teraz jest czas, aby wyznaczyć granice w swoim życiu. Twój obecny brak ograniczeń pozwala ludziom i rzeczom kontrolować i wykorzystywać Cię.
Musisz odebrać swoje zasoby, zatrzymać się, dostrzec zalety wyznaczenia granic ludziom i rzeczom, które wysysają z nas energię, a następnie
podjąć bardziej zdecydowany wysiłek, aby Twój potencjał pracował na Ciebie, i na wszystko, co pomoże Ci osiągnąć Twój wyższy cel.

#3
Zrelaksuj się. Jesteś na dobrej drodze! Chociaż może się wydawać, że wszystko jest niestabilne, tak właśnie musi być teraz. Zachowaj spokój, wszystko właśnie się układa.
Kiedy Theodore Roosevelt powiedział, że „nic na świecie nie jest warte posiadania, jeśli nie oznacza to wysiłku, bólu i trudności”,
miał na myśli sytuacje takie jak twoja. Tak, przeżywasz teraz trudne chwile, ale te doświadczenia prowadzą cię do miejsca o wiele lepszego, niż mógłbyś sobie
kiedykolwiek wyobrazić.

#4
Jeśli wybrałeś ten symbol, oznacza to, że trzymasz się przeszłości i to cię rani.
Niezależnie od tego, czy zrobiłeś coś, czego żałujesz, czy straciłeś kogoś, kogo kochasz, musisz pozwolić sobie to uleczyć. Przestań dłubać w ranie,
przestań odtwarzać stare negatywne scenariusze. Czy jako osoba z tu i teraz ponownie zrobiłbyś coś takiego? To już jest za Tobą, nie warto tracić cennej uwagi/energii
na lekcje zaliczone w przeszłości. Weź te lekcje naprzód i skup się na tym, jak możesz rozjaśnić swoją przyszłość.
Rozważ zapisanie swojego żalu i spalenie papieru, jeśli trudno ci zamknąć ten konkretny rozdział w swoim umyśle. Jednak sama świadomość, że jako osoba z teraz,
już na pewno nie zrobiłbyś czegoś takiego, zapoczątkuje proces leczenia.

#5.
Cała ciężka praca, którą wykonałeś, opłaca się – życie nabiera tempa! To idealny moment, aby wyznaczyć nowe cele na kolejny rozdział.
W końcu wyznaczanie celów jest kluczem do osiągnięcia satysfakcji; cele są jak sternik, statek bez sternika dryfujący bez celu to ostatnie czego chcesz w tym momencie.
Idź za ciosem. Zapisz swoje cele i wykorzystaj nowe zasoby, aby je osiągnąć.

#6.
Poszukujesz odpowiedzi życia w otaczającym Cię świecie. W rzeczywistości to, czego szukasz, jest głęboko w tobie – musisz spojrzeć do wewnątrz.
Skoncentruj się na sprzątaniu bałaganu w swoim umyśle poprzez medytację. Spróbuj technik uważności bycia w tu i teraz, aby unormować chaotyczny strumień myśli.
Połącz się ponownie z jakąkolwiek wyższą istotą, z którą się łączysz, i pozwól sobie zsynchronizować się z wszechświatem.
Dzięki temu odpowiedzi, których szukasz, pojawią się na pierwszym planie.

#7.
Więc wybrałeś symbol nr 7. Ciężko pracowałeś, prawda? Musisz zrobić sobie przerwę. Wyjdź i ciesz się światem, przed którym się zamykasz.
Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się być spontaniczny, czy zaplanujesz wakacje – po prostu odejdź od napiętego harmonogramu i rozpal ogień!
Wiem, wiem, poczujesz się winny, jeśli zrobisz sobie przerwę. Ale uwierz mi, kiedy powiem, że na to zasłużyłeś.

#8.
Żyłeś w izolacji – czas połączyć się z otaczającym Cię światem.
Jestem pewien, że początkowym celem była samotność, a nie izolacja.
Ale sprawy stały się tym drugim i musisz wyrwać się ze swojej skorupy.
Otwórz się na prawdziwe połączenie. Można to zrobić na kilka sposobów. Możesz zacząć od głębokich rozmów ze znajomymi i członkami rodziny, z których zostałeś usunięty.
Jeśli wolisz zwierzęta, spróbuj wyjść na łono natury – karmienie kaczek to jedno z moich ulubionych zajęć polegających na nawracaniu więzi!
Może się okazać, że ponowne połączenie się z otaczającym cię światem zapewni szereg rozwiązań, których desperacko szukałeś.

#9.
Jeśli wybrałeś ten symbol, oznacza to, że zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy. Poważnie, wystarczająco ciężko pracowałeś.
Nadszedł czas, aby odpocząć i cieszyć się tym, nad czym pracowałeś. Nie mówimy tutaj tylko o sprawach materialnych; tak, powinieneś cieszyć się swoimi zasobami,
ale nie zapomnij cieszyć się swoją wiedzą i przyjaciółmi, których również poznałeś!
Uwierz mi, kiedy mówię, że twoja ciężka praca uszczęśliwiła wielu ludzi – teraz nadszedł czas, abyś się nią cieszył!

Opracowanie Marcin Tokarski & Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości
Źródło: davidwolfe.

Dodaj komentarz