fbpx

W wielkiej bańce “spaceruje” po oceanie. Chce dojść na Bermudy

Reza Baluchi po raz kolejny chce wcielić w życie swój plan spaceru po wodzie. Ultramaratończyk zamierza przejść pieszo z Florydy na Bermudy …w wielkiej bańce.   

Reza Baluchi pojawił się ze swoją gigantyczną bańką na wybrzeżach hrabstwa Flagler w stanie Floryda. Ultramaratończyk od kilku lat próbuje zrealizować swój cel i “przespacerować się” po oceanie w stronę Bermudów.

Baluchi chce dzięki tej podróży zebrać pieniądze na cele charytatywne. Zachęca także innych ludzi, aby spełniali swoje marzenia, nawet jeśli te są nietypowe.

Pokażę wszystkim ludziom, że jeśli chcesz coś zrobić, zrób to. Nie słuchaj nikogo. Goń za marzeniami – powiedział serwisowi informacyjnemu Fox 35.

Baluchi już kilkukrotnie próbował przespacerować się po oceanie, jednak nigdy nie udało mu się dotrzeć do Bermudów. W 2014 roku podczas jednej z prób zasłabł i został uratowany przez straż przybrzeżną. To jednak wcale go nie zniechęciło i od razu zaczął planować kolejną podróż.

Wszystkie swoje “bańki” i urządzenia potrzebne do spaceru konstruuje sam. Jak przekazał mediom, nie zamierza się poddać, dopóki nie zrealizuje swojego celu.

 

 

Źródło: o2.pl

3 thoughts on “W wielkiej bańce “spaceruje” po oceanie. Chce dojść na Bermudy

Dodaj komentarz