fbpx

Czarny kot bohaterem. Uratował kobietę!

Kilka dni temu w miejscowości Bodmin w Wielkiej Brytanii bliscy zgłosili zaginięcie 83-letniej kobiety. W poszukiwania zostali zaangażowani funkcjonariusze straży pożarnej, jednak dopiero z pomocą kota (czarnego), udało się odnaleźć seniorkę.

Mieszkańców miasteczka poruszyła wiadomość o zaginięciu 83-letniej kobiety, która zniknęła bez śladu. O sprawie zostały powiadomione służby. Rozpoczęły się poszukiwania w których pomagała rodzina i sąsiedzi. Ściągnięto również specjalnie helikopter

Przełom nastąpił, gdy jedna z sąsiadek zauważyła jej czarnego kota siedzącego na skraju pola kukurydzy niedaleko domu kobiety.

Zwierzę przeraźliwie miauczało i nie chciało ruszyć się z miejsca. Jak się okazało nieprzypadkowo. Kot chciał w ten sposób wskazać ratownikom miejsce, w którym jest zaginiona kobieta.

83-latka wpadła bowiem do głębokiego wąwozu tuż przy polu.

– Przeleciała przez drut kolczasty i leżała w strumieniu. Wydaje nam się, że była tam od wielu godzin – powiedziała „Sky News” sąsiadka 83-latki, która jako pierwsza dotarła do zaginionej. 

Po zlokalizowaniu kobiety przystąpiono do akcji ratunkowej.  Wszystko trwało niemal dwie godziny i zakończyło się sukcesem.

Seniorka została przetransportowana do szpitala. a obecnie jej stan jest stabilny. „

Policjanci nie ukrywają, że w odnalezieniu kobiety pomógł jej kot. Zwierzę zostało nazwane „bohaterem”.

Źródło; polsatnews.pl

One thought on “Czarny kot bohaterem. Uratował kobietę!

Dodaj komentarz