fbpx

Lodówki Samsung — wyjątkowy styl i funkcjonalność w jednym

Lodówki Samsung to nie tylko liczne funkcje dodatkowe, ale również stylowy element wystroju kuchni. Minimalistyczny design sprawnie łączy się z inteligentną technologią, którą marka Samsung ma opanowaną do perfekcji. Poznaj modele szczególnie warte uwagi i ich zalety!
Lodówki Samsung dwudrzwiowe — przestrzeń dla wymagających

Dwudrzwiowa lodówka Samsung to doskonały wybór dla dużych rodzin oraz osób, które cenią sobie dużą przestrzeń do przechowywania żywności. Imponująca pojemność użytkowa chłodziarki sprawia, że podczas zakupów nie będziesz musiał martwić się, czy na pewno wszystko uda ci się do niej zmieścić. Natomiast nawet 200 litrowa pojemność użytkowa zamrażarki da ci gwarancję, że nic się nie zmarnuje — taka przestrzeń umożliwi ci zrobienie solidnych zapasów. W przypadku lodówek dwudrzwiowych inne jest także położenie zamrażarki, która w tym przypadku, zamiast na dole, znajduje się po boku.

Inteligentne lodówki tej marki wyposażone są w system no frost, dzięki czemu nie trzeba zajmować się ich regularnym rozmrażaniem, a także dystrybutor wody i lodu. Do wyjątkowo przydatnych funkcji tych modeli należą szybkie chłodzenie oraz możliwość wyboru jednego z 5 trybów, które w zależności od potrzeb pozwolą ci przekształcić zamrażarkę w dodatkową przestrzeń chłodzącą.

Kontrola zawartości bez otwierania drzwi lodówki

Lodówki Samsung z ekranem dotykowym umożliwią ci podgląd ich wnętrza bez potrzeby otwierania drzwi. Urządzenia posiadają trzy wbudowane kamery, robiące zdjęcie podczas każdego zamknięcia drzwi, dzięki czemu możesz zobaczyć zawartość lodówki zarówno na jej ekranie, jak i na swoim smartfonie. Za pomocą ekranu możesz tworzyć listę zakupów, która przy użyciu aplikacji zostanie udostępniona na smartfona każdego z domowników. Wbudowany ekran zastąpi ci również notatnik, kalendarz, a nawet album ze zdjęciami.

Lodówka Samsung Bespoke — indywidualnie dopasowany design

Jednym z nowszych modeli jest Samsung Bespoke, czyli lodówka umożliwiająca dobór kolorów oraz tekstur paneli, zgodnie z aranżacją kuchni oraz swoim gustem. W zależności od swojej wizji możesz wybrać materiał, z którego wykonane będą panele. Czy będzie to szkło, czy metal, zależy wyłącznie od ciebie — tak samo, jak kolor, który dopasujesz idealnie do siebie.

Lodówki Samsung Bespoke to także gwarancja wyjątkowo cichej pracy urządzenia, wysoka klasa energetyczna oraz oświetlenie led, co bezpośrednio przekłada się na niższe roczne zużycie energii. Nowoczesny model marki Samsung wyróżnia nie tylko technologia no frost, ale także strefa pozwalająca dostosować temperaturę konkretnych komór w lodówce do potrzeb oraz rodzaju przechowywanej w nich żywności. Specjalnie zaprojektowana szuflada z kontrolą wilgotności umożliwia przechowywanie warzyw i owoców bez obawy, że zepsują się zbyt szybko. Na wyposażeniu lodówki znajduje się również innowacyjna komora świeżości, posiadająca podziałkę, za pomocą której będziesz mógł wyodrębnić dwie strefy o różnych temperaturach, idealnie dopasowanych do przechowywanych produktów.

Dodaj komentarz