fbpx

Dokonała metamorfozy kuchni za $235. Pomogły filmiki na YouTube

Młoda mama dwójki dzieci dokonała samodzielnie niezwykłej metamorfozy swojej kuchni. Kosztowało ją to zaledwie 200 funtów brytyjskich (235 $). W pracach pomogły tutoriale dla majsterkowiczów na YouTube.

37-letnia Nikki Coles rozpoczęła projekt metamorfozy kuchni podczas lockdownu. Poszczególne prace wykonywała w przerwach między studiowaniem prawa i opieką nad dwójką dzieci.

Wykończyła podłogę, odnowiła blaty robocze, przemalowała szafki, pomalowała ściany i położyła nowe płytki ścienne. Przyszła absolwentka, która jest także opiekunką do dzieci pracującą na własny rachunek, wykonała wszystkie prace samodzielnie po obejrzeniu niezliczonych filmów o majsterkowaniu na YouTube.

kuchni
Kuchnia przed metamorfozą

Niki nie tylko nie zatrudniła nikogo do pomocy, ale także wykonała całą przebudowę kuchni za mniej niż 300 dolarów.
Wiele rzeczy dostała za darmo od osób z Facebooka, inne kupiła na wyprzedażach mebli i w tanich sklepach, takich jak sieciówka Poundland.

Płytki  znalazłam na wyprzedaży z Poundland – mówi Nikki, która pochodzi z Colchester w Essex w Anglii.
Blaty kuchenne mają dębowe wykończenie, które kupiłam przez Internet, a wszystkie inne ładne elementy to tylko drobiazgi, które dodałam, aby odzwierciedlić mój styl. Zaczęło się od drobnych poprawek tu i tam, a potem naprawdę złapałam bakcyla – udało mi się przekształcić cały mój dom przy ograniczonym budżecie. Mój syn powiedział, że powinnam założyć TikTok’, ale ja nie jestem jeszcze na to gotowa 🙂  – powiedziała Niki.

kuchni
Kuchnia przed metamorfozą

Nikki mówi, że ma jeszcze tylko jedną łazienkę do przemeblowania, zanim przekształci cały swój dom.

Pokazałam, co można zrobić, będąc nawet zapracowaną mamą z ograniczonym budżetem – jestem szczęśliwa, że mogę zainspirować inne mamy w jakikolwiek sposób.

kuchni

Żrodło: Good News Network

Dodaj komentarz