fbpx

Klub piłkarski wysłał kibiców na wakacje – opłacił przeloty, pięciogwiazdkowy hotel i wyżywienie

Klub piłkarski Hull City wysłał na wakacje grupę 320 kibiców. Wyjazd był wygraną na zorganizowanej podczas tegorocznych rozgrywek loterii — informuje BBC.

Acun Ilicali, prezes brytyjskiego klubu piłkarskiego Hull City, opłacił wszystkim zwycięzcom loterii zarówno pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, wyżywienie, jak i przelot specjalnie wyczarterowanymi lotami. Wśród osób, które udały się na wakacje, znaleźli się również najwierniejsi kibice, którzy w tym sezonie wybrali się na największą liczbę meczów. Razem zapełnili oni dwa samoloty. Fani spędzą tydzień w luksusowym resorcie w tureckim mieście Antalya.

Jak dodaje BBC, wraz z kibicami polecieli również niektórzy piłkarze, którzy będą uczestniczyć w Turcji w obozie szkoleniowym.

Właściciel klubu opłacił wakacje 320 kibicom

— Nigdy w życiu nic nie wygrałem. Myślę, że to wspaniałe, że właściciel może zrobić coś takiego dla fanów — mówi cytowany przez BBC 76-letni Michael Howley, którego żona zakupiła jeden ze zwycięskich losów.

— Wydaje się człowiekiem o naprawdę dobrym sercu. Jak wiele klubów zrobiłoby to dla swoich fanów? — dodał.

View this post on Instagram

A post shared by Hull City (@hullcity)

Turecki przedsiębiorca i producent telewizyjny Acun Ilicali nabył istniejący od 1906 roku w Kingston upon Hull w angielskim Yorkshire klub Hull City A.F.C. w styczniu tego roku. Drużyna gra obecnie w EFL Championship, czyli drugiej lidze rozgrywkowej na Wyspach i zajmuje w tabeli 20. miejsce.

Dodaj komentarz