fbpx

Zamiast mandatu policjanci wręczyli mu… szczotkę

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała nagranie, na którym widać ośnieżone auto zatrzymane przez policyjny radiowóz. Po chwili okazuje się, że funkcjonariusze pożyczyli szczotkę kierowcy, aby ten mógł odśnieżyć swój pojazd.

Kierowcy mają obowiązek odśnieżenia samochodu, zanim wyruszą na drogę. Niektórzy z lenistwa usuwają śnieg tylko z przedniej i bocznych szyb. Podobnie zrobił kierowca dostawczego volkswagena.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze okazali się jednak bardzo życzliwi.

Wspomniana sytuacja została zarejestrowana przez jedną z użytkowniczek popularnego serwisu TikTok. Nagranie szybko obiegło internet. Widać na nim kierowcę dostawczego volkswagena, który w pośpiechu odśnieża swój samochód. Robi to niezbyt dokładnie, ale za chwilę wszystko się wyjaśnia. Tuż za nim stoi radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi. Jak się okazało, policjanci pożyczyli szczotkę do odśnieżania samochodu zatrzymanemu kierowcy. Sądząc po zachowaniu zarówno funkcjonariuszy, jak i zatrzymanego, wszystko przebiegło w dobrej atmosferze, a więc jest spora szansa, że mandatu udało się uniknąć. Samo nagranie jednak tego nie potwierdza.

@carooola24 No to zima zaskoczyła #police #comedy #polska #mandat #hahaha #zima #polska #comed ♬ dźwięk oryginalny – Rasa

Jak zauważyli internauci w komentarzach pod filmem, kierowca chyba niedostatecznie docenił gest policjantów, bo po oddaniu pożyczonego przedmiotu, na jego aucie wciąż znajdowało się sporo śniegu. Również na przedniej szybie.

 

Dodaj komentarz