fbpx

Internauci w trzy godziny zrzucili się na spłatę długów 83-letniej pani Marii

Jakiś czas temu portal “naTemat” opublikował historię 83-latki, która codziennie stoi przed warszawskim sądem, rozdając ulotki promujące jedną z warszawskich kancelarii. Pracuje w ten sposób od 12 lat, przez 120 godzin miesięcznie, nie siadając ani przez chwile. Zarabia 240 złotych tygodniowo, dorabiając do niskiej emerytury i spłacając komornika.

Wiele osób pytało się, jak można pomóc 83-letniej Marii, zorganizowano więc zbiórkę. Pani Maria chce spokojnie żyć i pracować. Nie chce natomiast, żeby wywracać jej życie do góry nogami. Dlatego zorganizowana zbiórka miała pokryć wyłącznie spłatę komornika. 83-latka zalega 3 850 złotych.

Wystarczyły jednak niespełna trzy godziny od otwarcia zbiórki na portalu zrzutka.pl, a założony cel został przekroczony o prawie 8 tys. złotych. Pieniądze wkrótce zostaną przekazane Pani Marii.

Źródło: natemat.pl, zrzutka.pl

5 thoughts on “Internauci w trzy godziny zrzucili się na spłatę długów 83-letniej pani Marii

 • 14 marca 2018 at 21:41
  Permalink

  Najlepsza reklama dla tej kancelarii na ulotkach byla by pomoc tej Paninu komornika. Jak widac i oni zeruja na innych. Taki sam syf jak ta cala “legalnie działajaca mafia”. Wstyd !!!

  Reply
  • 2 kwietnia 2018 at 22:30
   Permalink

   Można też na to inaczej popatrzeć, kto przyjąłby do jakiejkolwiek pracy 83 – letnią staruszkę i dał jej szanse zarobienia pieniędzy… Tym bardziej że napisane jest, że Pani Maria chce pracować. Pozdrawiam

   Reply
 • 15 marca 2018 at 12:32
  Permalink

  Uwielbiam was moi bracia i siostry Polacy!

  Reply
 • 17 marca 2018 at 02:27
  Permalink

  Chwała na wysokości! hej!

  Reply

Dodaj komentarz