fbpx

Nasza wspólna bitwa o polskie konie

Zwykle nie uczestniczymy w zbiórkach funduszy na różne cele. Uważamy, że istnieje mnóstwo stron internetowych oraz mediów, które świetnie spełniają w tym swoją rolę. Tym razem jednak postanowiliśmy się włączyć w akcję, ponieważ kochamy zwierzęta.

Wspieramy w tym Fundację Centaurus, która działa od ponad 10 lat na rzecz polskich koni i innych zwierząt. W Szczedrzykowicach, pod Legnicą, Fundacja stworzyła największy azyl dla koni na starym kontynencie – opiekują się prawie 400 kopytnymi na blisko tysiąc uratowanych. Wszystko, co robią, finansują wyłącznie z darowizn od darczyńców prywatnych i firm.

Polska oddaje rocznie na rzeź 100 000 koni.
Konie rekreacyjne. Konie przyjaciele. Konie odpady hodowlane. Konie odpięte od bryczek. Konie po karierze sportowej. Konie prywatne i państwowe. Za chwile pojadą w jednym kierunku. Skaryszew. Najstarszy targ koni w Europie. To stąd większość koni wyjeżdża na ubój. Będziemy w Skaryszewie, aby podarować życie tylu koniom, ilu będziemy mogli.

CZASU JEST NIEWIELE ….TARG ODBĘDZIE SIĘ 5 MARCA 2017 ROKU

A teraz oddajmy głos Fundacji Centaurus:
Bądźcie z nami, wesprzyjcie zbiórkę! Jedno końskie życie to 1500 – 8000 zł. Ocalmy ich jak najwięcej. Pomóż je ratować. Podaruj im życie. 

W ich imieniu, zwracamy się o pomoc – prosimy o wpłatę choćby 7 zł – tyle wart jest jeden kilogram konia w tym wielomilionowym biznesie. Liczą się wpłaty każdych kilku złotych, liczy się każdy gest i głos. Pomnożone przez ilość osób – mogą zdziałać cuda i uratować wiele żyć. Jesteśmy krajem ułanów, z ułańskimi tradycjami i ułańskim sercem. Pokażmy, że w Polsce jest miejsce na wysłużone konie i że są wartości większe niż pieniądze.  

Dzięki Twojemu wsparciu każdy z uratowanych koni zostanie bezpiecznie przetransportowany do ośrodka fundacji, poddany diagnostyce i opiece weterynaryjnej – a w razie potrzeby rehabilitacji – oraz zapewnimy mu godne życie pod skrzydłami Fundacji Centaurus.

One mogą żyć. Ale ich los jest w Waszych rękach. Dlatego dziś, wraz z naszym Ambasadorem, Janem Nowickim, prosimy Was kolejny raz o pomoc. Pomóżcie je wykupić, ocalić, uratować.  

Wpłat można dokonać TU

 

 

Dobre Wiadomości przyłączają się do tej akcji!!!

 

 

Dodaj komentarz