fbpx

Przez dziesięć lat robiła zdjęcie w bieliźnie. „Ciała się zmieniają i to jest w porządku”

Pochodząca z Wielkiej Brytanii influencerka Nelly London jest jedną z wielu osób, które promują ideę „body positive” i przekonują kobiety, że należy szanować swoje ciało na każdym etapie życia. Nelly, która uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów, niedawno opublikowała serię zdjęć przedstawiających zmiany, jakie jej ciało przeszło w ciągu ostatnich dziesięciu lat. „Każdy to powinien zobaczyć”, „Jesteś bardzo odważna, że mówisz o tym w internecie” — komentują internauci.

Niech to będzie dla ciebie przypomnienie, że ciała się zmieniają i to jest w porządku. Zmiana może być naprawdę przerażająca i naturalnie możemy próbować się jej oprzeć. Więc kiedy patrzysz wstecz na stare zdjęcia i zaczynasz żałować, że nie możesz przenieść swojego ciała w czasie, chcę, żebyś zapamiętała kilka rzeczy:

  • Twoje ciało jest dokładnie tam, gdzie powinno być teraz, w tym właśnie momencie
  • Twoje ciało nie było wtedy „lepsze”, a teraz nie jest „gorsze” lub odwrotnie
  • Twoje ciało będzie się zmieniać do końca życia
  • Twoje nastoletnie ciało nie jest twoim dorosłym ciałem
  • Nie musisz się tłumaczyć, dlaczego twoje ciało zmieniło się.”– czytamy w poście.

Bądź dumna ze swojego ciała i kochaj je, niezależnie od tego, w jakiej fazie jesteś. Body positive to nie tylko modny trend, to filozofia życia, która pomaga zbudować silną i zdrową relację z własnym ciałem.”

Dodaj komentarz