fbpx

Starszy pan gwiazdą pewnego wesela. Zobacz, co zrobił na parkiecie! [wideo]

Przyjęcie weselne jest świetną okazją zarówno dla młodych, jak i starszych, aby się zintegrować na parkiecie. Czasami sprawy mogą potoczyć się w bardzo interesujący i nieprzewidywalny sposób, kiedy goście zaczynają tańczyć…

Pewien senior bawiący się na weselu na Long Island, w USA postanowił pokazać, kto jest królem parkietu. Jak tylko DJ zaczął grać „Billy Jean” Michaela Jacksona, starszy pan z brzuszkiem pokazał, na co go stać.

Ten łysiejący, noszący okulary dżentelmen nazywa się John Lawless Jr. i skradł show swoimi doskonałymi ruchami, tanecznymi perfekcyjnie naśladując idola muzyki pop – Michaela Jacksona, włączając w to charakterystyczne rzuty na podłogę, które zaskoczyły wszystkich zebranych.

O mój Boże, nie mogę uwierzyć, że zrobiono o mnie artykuł – wykrzyknął po tym, jak filmik  z jego popisem zaczął rozchodzić się wiralowo po Internecie. –To sprawia, że chcę tańczyć od nowa – powiedział John, który na co dzień pracuje w urzędzie pocztowym.

Obejrzyj jego niesamowite ruchy w poniższym filmie – jednominutowe potwierdzenie, że nie można oceniać książki po okładce, a wiek to jedynie cyfra.
 

 

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Źródło: Good News Network

Dodaj komentarz