fbpx

Detektyw ze Szczecina nagrała piosenkę. „Hołd dla wszystkich zdradzanych kobiet”

Małgorzata Marczulewska, znana polska detektyw specjalizująca się w sprawach zdrad małżeńskich, zdecydowała się przekazać swoje doświadczenia w niecodziennej formie. Debiutancki singiel „Lambadziara” stanowi wyraz jej wieloletnich obserwacji i rozmów ze zdradzanymi kobietami. – Postanowiłam zaśpiewać piosenkę, która doda otuchy i będzie hymnem dla wszystkich zdradzanych kobiet – mówi Marczulewska.

„Lambadziara” to energetyczny, rockowy utwór, którego autorem jest Damian Rybicki, znany z programu The Voice of Poland. Piosenka powstała jako forma wsparcia dla kobiet dotkniętych zdradą. Pierwsza zwrotka odzwierciedla początkowy etap zdrady, kiedy kobieta obwinia siebie za niewierność partnera. “Każdego tygodnia widzę w swoim gabinecie zapłakane kobiety, które mówią mi, że mąż odszedł do kochanki, bo ta jest młodsza, ładniejsza, ma większe piersi i jest lepsza od niej.” – mówi Marczulewska. – “Zawsze mówię im jedno: ona nie jest lepsza, ona jest po prostu inna.”

Druga zwrotka piosenki opisuje tzw. etap terminatora, kiedy zdradzona kobieta przechodzi przez wybuch złości i poczucie obrażenia. Zdaniem Marczulewskiej, piosenka jest odzwierciedleniem prawdziwych emocji zdradzanych kobiet, które mają prawo poczuć, że to nie ich wina, lecz błąd partnera.

Detektyw podkreśla, że zdrada nie musi oznaczać końca związku. Często może prowadzić do poprawy relacji, pod warunkiem, że spełnione zostaną trzy warunki: przyznanie się do zdrady, szczerze żałowanie jej i długofalowe starania o naprawę związku.

Marczulewska ujawnia, że 60% spraw, które prowadzi, dotyczy zdrad. W swojej praktyce obserwuje różne formy zdrady, w tym te, które są szczególnie bolesne, jak zdrady z osobami bliskimi ofierze, jak siostra czy najlepsza przyjaciółka. Podkreśla również, że zdrada jest jednym z najbardziej niszczących zdarzeń, które mogą spotkać człowieka, prowadząc do utraty poczucia bezpieczeństwa i zniszczenia samooceny.

Piosenka „Lambadziara” nie jest ostatnim muzycznym projektem Marczulewskiej. Detektyw planuje nagrywanie kolejnych utworów i ma nadzieję na wydanie płyty. Muzyczny teledysk do „Lambadziary”, wyprodukowany przez Błażeja Jankowiaka, jest dostępny na YouTube, a sama piosenka można znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych.

To wyjątkowe połączenie profesji detektywa i muzycznej pasji daje Marczulewskiej możliwość wyrażenia i przekazania doświadczeń zebranych podczas swojej pracy w sposób, który dotrze do szerokiej publiczności i może pomóc innym kobietom poradzić sobie z trudnością zdrady.

Dodaj komentarz