fbpx

Zasiał ponad milion słoneczników aby zrobić żonie prezent na 50 rocznicę ślubu

Dla Lee Wilsona z Kansas, miłość do jego żony Renee nie zna granic. Na 50. rocznicę ich ślubu, zdecydował się na niecodzienny gest — zasiał ponad milion słoneczników, ulubionych kwiatów swojej żony. Jest to jednocześnie piękna manifestacja miłości, jak i malownicza atrakcja, która przyciąga odwiedzających z całego stanu.

10 sierpnia 2023 roku, Lee i Renee Wilson świętowali 50 lat swojego małżeństwa. Lee, będąc rolnikiem, postanowił celebrować tę rocznicę w sposób, który mógłby najlepiej wyrazić jego miłość do Renee. “Zawsze lubiła słoneczniki” – powiedział Lee z uśmiechem. – “Więc zasialiśmy dla niej 32 hektary słoneczników. Dokładnie posadziliśmy ich 1,2 miliona.”

Zrealizowanie takiego gestu wymagało sporo planowania i pracy, ale Lee miał pomoc — jego syn również brał udział w tym tajnym projekcie. Kiedy kwiaty w końcu zakwitły, a Renee zobaczyła żółte pole po raz pierwszy, była głęboko wzruszona. “Poczułam się wyjątkowa. Nie mogłam dostać lepszego prezentu na rocznicę ślubu niż to” — powiedziała ze łzami w oczach.

Jednak to nie tylko Renee cieszy się z tego żółtego morza. Jak zauważa agencja Reuters, ogromne pole słoneczników stało się atrakcją, przyciągającą odwiedzających z całego Kansas. Ludzie przyjeżdżają, aby podziwiać i fotografować ten wyjątkowy widok, stanowiący hołd dla miłości. Czyż można wymyślić piękniejszy sposób na uczczenie półwiecza spędzonego razem?

Źródło: Reuters

Dodaj komentarz