fbpx

Zrobiła to! Mazurek Dąbrowskiego zabrzmiał w Słowenii

W świecie tańca, gdzie rywalizacja jest zacięta, a talent i ciężka praca są kluczem do sukcesu, młoda polska tancerka, Emilia Dubiel, wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Mająca zaledwie 12 lat tancerka ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł Mistrzyni Europy.

Tym razem zwycięstwo przyniosła jej mistrzowska choreografia w stylu Show Dance, zatytułowana „Wiedźma”. Zjawiskowy występ Emilki, pełen energii i kreatywności, zainspirowany był tematyką magiczną. Młoda tancerka zaprezentowała się z miotłą i ogromnym kotłem, z którego unosił się dym, co dodało jej występowi niezwykłego charakteru i oryginalności.

Emilka, urodzona i wychowana w Starym Sączu, już od najmłodszych lat wykazywała wyjątkowy talent do tańca. W tym sezonie jej determinacja i ciężka praca zaowocowały spektakularnymi sukcesami. Stała się 5-krotną Mistrzynią Europy w różnych kategoriach, w tym w jazzie, balecie, show dance i improwizacji.

Sukcesy Emilki to nie tylko efekt jej niesamowitego talentu, ale także pracy jej trenerów. Autorką wszystkich choreografii, w których młoda tancerka zwyciężała, jest Natalia Gap. Choreografie baletowe, które również przyniosły Emilce tytuły mistrzowskie, są dziełem Aliny Towarnickiej-Niedźwiedź. Współpraca z tak uzdolnionymi i doświadczonymi trenerkami z pewnością pomogła Emilii osiągnąć te wyjątkowe wyniki.

To, co wyróżnia Emilkę na tle innych młodych tancerzy, to jej wyjątkowa zdolność do interpretacji muzyki i historii za pośrednictwem tańca. Jej występy są pełne emocji i pasji, co sprawia, że są one niezapomnianym doświadczeniem dla widzów.

Nastoletnia Mistrzyni Europy w Show Dance jest inspiracją dla wielu młodych ludzi, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Dodaj komentarz