fbpx

Po 82 latach odnalazła matkę

To było bardzo wzruszające spotkanie. Matka i córka spotkały się po 82 latach rozłąki.

 Jak donosi portal dzieci.pl  – “Betty Morel urodziła się 82 lata temu w Utice w USA (stan Nowy Jork). Jej matka miała wtedy 14 lat, a sąd uznał, że jest za młoda, by samodzielnie wychować córkę. Dlatego zdecydowano o odebraniu jej dziecka. Dziewczynka, którą najpierw nazwano Evą, trafiła do adopcji, a jej przybrani rodzice zmienili jej imię na Betty. Wychowywała się na Long Island i była jedyną córką małżeństwa.

Gdy Betty ukończyła 21. rok życia, jej przybrana matka zmarła. Ojca straciła kilka lat później. – Od tego czasu byłam sama – wspomina Amerykanka.

Betty nigdy nie zapomni pewnej rozmowy ze swoją ciotką. Dowiedziała się wtedy, że została adoptowana i wcześniej miała na imię Eva. To sprawiło, że kobieta rozpoczęła poszukiwania swojej biologicznej matki.

wbng

Szybko trafiła do szpitala, w którym się urodziła, znalazła też akt urodzenia. Jednak przełomem było zdobycie informacji o tym, że po tak długim czasie jej mama jeszcze żyje, a pracownicy szpitala pomogli ją odnaleźć.

Wkrótce okazało się, że kobieta przez 82 lata również próbowała odnaleźć swoją córkę. W tym czasie zdążyła też założyć rodzinę i urodzić kolejne dzieci. Podczas spotkania obie panie padły sobie w ramiona, nie obyło się bez łez i wzruszeń.

– Nie jestem już sama, odzyskałam moją utraconą rodzinę – powiedziała wzruszona 82-latka”.

Źródło: http://dzieci.pl/kat,1033597,title,Odnalazla-matke-po-82-latach,wid,18140854,wiadomosc.html?smgputicaid=61674a

Dodaj komentarz