fbpx

W tajemnicy przed żoną odnowił jej stary samochód. Gest Jasona Momoa wzruszył fanów na całym świecie.

Hollywoodzki gwiazdor filmowy Jason Momoa, postanowił zrobić niespodziankę ukochanej żonie. Odrestaurował  jej pierwszego Mustanga (rocznik 1965). Lisa Bonet jeździła nim kiedy miała zaledwie 17 lat.

 

Odrestaurowanie i doprowadzenie pojazdu do użytku było nie lada wyczynem. Od czego ma się jednak zaufanych fachowców. Jason Momoa w tajemnicy przed żoną zawiózł jej starego Mustanga do warsztatu, aby dać mu drugie życie. Na miejscu mechanicy wymienili to, co nie nadawało się do naprawy –  w tym silnik i części karoserii – a na koniec starannie go polakierowali. Efekt? Lisa Bonet była zaszokowana. Widok auta skomentowała jednym słowem – „Holly cow!”

– Siedzę na miejscu pasażera, z zaskoczoną żoną u boku i dziećmi z tyłu starego samochodu. I pomyśleć, że moja żona jeździła nim, gdy miała 17 lat.  Cieszę się widząc jej radość – wyznał Jason.

 

– Być może nie doświadczę z tobą tego, co ty przeżywałaś lata temu, ale cieszę się, że pomogłem przywołać najlepsze wspomnienia – powiedział w nagraniu aktor.

Lisa nie kryła zdumienia. Oglądając swój stary samochód powtarzała: „jest taki piękny!”. Jason Momoa jest przykładnym mężem i ojcem dwójki dzieci. Jego gest i film, który poniósł się po świecie zachęca mężczyzn, aby zrobili coś dla ukochanych partnerek. Budżet jest nieistotny. Tak naprawdę liczy się przecież gest i pomysłowość. A co ty dzisiaj zrobisz dla swojej żony?

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródła:boredpanda.com

 

 

Dodaj komentarz