fbpx

Rok Metalowego Bawoła. Sprawdź, co cię czeka w 2021 r.

Większość z nas niecierpliwie czeka na zakończenie feralnego roku 2020 i spogląda z nadzieją w przyszłość. Według horoskopu chińskiego nowy rok będzie sprzyjał osobom pracowitym i ostrożnym.

 

Rok Metalowego Bawoła

Według horoskopu chińskiego, który w krajach azjatyckich jest tak powszechny jak nasz „zwykły”, zodiakalny, 12 lutego 2021 pożegnamy Rok Metalowego Szczura a przywitamy Rok Metalowego Bawoła.

Bawół jest znakiem domu, uczciwości, pracowitości, obowiązku i relacji rodzinnych. Jest spokojny i  konserwatywny. Ceni ciężką pracę, sumienność i i dyscyplinę. Nie podejmuje pochopnych czy ryzykownych decyzji, a sukces osiąga wyłącznie dzięki rzetelnie wykonywanym obowiązkom. Bawół jest również blisko ziemi – statyczny, solidny, nieporuszony, domator.

Żywiołem przyszłego roku jest Ziemia i tym razem według astrologów będzie spokojniejszy niż rok 2020. Eksperci zalecają wcześniejsze przygotowanie się na nadchodzący rok, aby uspokoić nowego patrona i przyciągnąć szczęście. Rok zapowiada się ciekawy i obfitujący w wydarzenia.

Bawół a praca

Rok 2021 będzie czasem pracy i poświęcania uwagi relacjom rodzinnym. Według horoskopu chińskiego wszystkie osoby, które chcą osiągnąć sukces lub stabilność finansową powinny rzetelnie pracować, a nagroda będzie wprost proporcjonalna do ilości godzin i wysiłku włożonego w obowiązki. Osoby leniwe, ryzykanci czy impulsywni mogą w tym roku sporo stracić – warto zatem wstrzymać z się z impulsywnymi decyzjami, a każdy poważny wybór (kupno mieszkania, zmiana pracy), poważnie przeanalizować czy zasięgnąć rady. W roku 2021 szczęście będzie sprzyjać osobom cierpliwym, odpowiedzialnym, sumiennym i rozsądnym. Ostrożność i planowanie będą najlepszymi towarzyszami sukcesu.

 

Bawół a rodzina

Relacje rodzinne są dla bawoła  niezwykle cenne i będą się rozwijać pod warunkiem, że wszyscy członkowie będą ze sobą współpracować oraz na bieżąco rozwiązywać konflikty. Nowy rok będzie sprzyjał kolektywnej pracy i równemu traktowaniu. To będzie również dobry czas na nawiązywanie i pogłębianie długoletnich przyjaźni oraz szukanie prawdziwej miłości na całe życie. Rok będzie szczęśliwy dla tych, którzy są zdeterminowani, aby założyć rodzinę, ale patron roku nie toleruje zdrady i może bardzo utrudnić życie tym, którzy zapomnieli o honorze.

Pod względem emocjonalnym rok będzie spokojniejszy. Należy unikać zgiełku, aby nie wpaść w niełaskę właściciela roku. Długotrwała praca, planowanie i unikanie zwlekania będą najlepszymi towarzyszami sukcesu.

Pod względem zdrowotnym rok zapowiada się również pomyślnie, ponieważ Bawół ma doskonałe zdrowie. Niemniej jednak ważne jest, aby monitorować swoje samopoczucie, aby nie przegapić objawów zbliżających się chorób i zapobiec poważnym problemom na czas.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Źródło: planetapolska.com

 

One thought on “Rok Metalowego Bawoła. Sprawdź, co cię czeka w 2021 r.

  • 19 grudnia 2020 at 00:31
    Permalink

    jako Polski Bawół już się cieszę na ten rok

    Reply

Dodaj komentarz