fbpx

​Przebrała roczną córkę za królową Elżbietę. Dziewczynka dostała list z brytyjskiego dworu

Katelyn Sutherland z Kentucky przebrała swoją roczną córkę na Halloween. Dziewczynka stylizowana na królową Elżbietę podbiła serca internautów oraz samej królowej, która wysłała do niej oficjalny list.

Najlepszymi przyjaciółmi małej Jalayne Sutherland są dwa pieski corgi: Rascal i Jack. To właśnie one zainspirowały Katelyn do przygotowania dla swojej córeczki stroju brytyjskiej królowej Elżbiety II.

— Jalayne uwielbia swoje szczeniaki. Są praktycznie nierozłączni. Chcieliśmy wybrać strój, który zaangażuje całą trójkę. Nie mogliśmy wybrać lepszego sposobu na pokazanie przyjaźni pomiędzy nią i psiakami — mówi Katelyn.

Zdjęcia Jalayne w stroju brytyjskiej królowej pozującej ze swoimi corgi zostało zamieszczone na Facebooku, gdzie zyskało dużą popularność.

Katelyn wysłała również na początku listopada list do królowej Elżbiety, z załączoną fotografią córki w niebieskim płaszczu, pasującym do niego kapeluszu, siwej peruce, perłach i rękawiczkach.

27 grudnia, kiedy odbierała pocztę, nie spodziewała się, że wśród korespondencji znajdzie kopertę zaadresowaną do swojej córki, a co więcej — opatrzoną królewską pieczęcią.

W liście podpisanym przez damę dworu Mary Morrison znalazło się podziękowanie za przesłaną korespondencję i zdjęcie.

„Królowa życzy sobie, abym przesłała podziękowania za twój list i załączoną fotografię. Jej Wysokość uważa, że to miło z twojej strony, że do niej napisałaś. Królowa była zadowolona, widząc zdjęcie twojej córki, Jalayne, w jej wspaniałym stroju”.

W liście znalazła się też wzmianka o królewskich pieskach corgi.

Katelyn podkreśla, że nie liczyła na żadną odpowiedź z królewskiego dworu.

— Byliśmy szczerze podekscytowani i zaskoczeni. To cos, co będziemy wspominać do końca życia — mówi kobieta.

Dodaj komentarz