fbpx

Czy to pies Królowej Elżbiety? Właścielka nadal w szoku

Pewna właścicielka psa rasy corgi oniemiała ze zdziwienia na wieść o tym, że jej ukochany pupil jest bratem jednego z psów corgi Królowej Elżbiety II.

Nadia Smith dostała swojego szczeniaka corgi, Wilbura, w lutym 2021 roku – i za jakiś czas dowiedziała się, że ma on specjalne więzi z królową Elżbietą II. Zauważyła post w grupie na Facebooku o najmłodszym psie królowej o imieniu Muick i szybko zorientowała się, że pochodzą z tego samego miotu.

28-latka mieszkająca w hrabstwie Yorkshire w Anglii rozważała pomysł adopcji brata Wilbura, ale nie zdecydowała się na to. Po obejrzeniu zdjęć stało się jasne, że Wilbur i Muick byli braćmi, jedynymi z tego miotu.

królowej

 

Byłam w szoku, kiedy zdałam sobie z tego sprawę– powiedziała Nadia, która pracuje w marketingu mediów społecznościowych. –Nigdy nie przypuszczasz, że coś takiego ci się przytrafi. To taki dziwny sposób, aby mieć z Nią połączenie. Pokochaliśmy rasę corgi właśnie z powodu Królowej. Kiedy zobaczyliśmy, że są wystarczająco dobre dla niej, uznaliśmy, że będą także  dobre dla nas!- wyznała Nadia.

Kiedy poszliśmy po Wilbura, podnieśliśmy i przytuliliśmy również drugiego szczeniaka. Mieliśmy w rękach aktualnego corgi królowej – i jesteśmy właścicielami jego brata! Pies królowej przeżuł moje sznurówki’ i nie sądziłam, że kiedyś się tym podzielę 🙂

Kiedy zdali sobie sprawę, kim był brat Wilbura, Nadia i jej partner wysłali list i zdjęcia do Królowej, aby ją o tym poinformować. Lojalny sekretarz Królowej odesłał list z podziękowaniami, wyrażając zadowolenie z faktu, że Wilbur jest szczęśliwy i ma się dobrze.

Nadia dodała: –Czułam się dość źle, że jego brat jest w pałacu, a Wilbur nie! Ale on naprawdę jest najlepszy. Jest słodki, śmieszny i ma wielką osobowość. Jest także dość sprytny. Sprawia, że ludzie zdobywają jego zaufanie i droczy się z nimi, zanim pozwoli im się pogłaskać. Ale wszyscy go kochają – ma więcej przyjaciół niż ja! Z odejściem Królowej, to jest takie surrealistyczne…

 

Przeczytaj też:

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach

Dodaj komentarz