fbpx

Rzucił wszystko, by zaopiekować się 96-letnią babcią

Zajmowanie się starszymi krewnymi stanowi często duże wyzwanie, przez co wiele osób decyduje się na umieszczanie seniorów w specjalistycznych placówkach. Jednak 30-letni Chris Punsalan podjął się pełnoetatowej roli opiekuna dla swojej 96-letniej babci.

Trudności życiowe są czymś znanym dla większości z nas. Niekiedy stoimy przed wyborami, które przysparzają nam niepokojów i wątpliwości. Jednym z nich może być decyzja o zapewnieniu opieki starszym członkom rodziny, którzy ze względu na wiek potrzebują wsparcia. Chris Punsalan dobrowolnie opiekuje się swoją babcią na co dzień. Podczas gdy jego rówieśnicy cieszą się życiem towarzyskim, Chris wybiera inne sposoby spędzania wolnego czasu.

Wnuczek stał się pełnoetatowym opiekunem

Wzruszająca historia Chrisa Punsalana zdobywa serca internautów. Kobieta, którą opiekuje się Chris, nie jest już w stanie radzić sobie samodzielnie, dlatego wnuk zdecydował się nią zająć, chcąc odwdzięczyć się za lata troski i miłości. Jego zaangażowanie ma wielkie znaczenie dla babci, szczególnie w kontekście narastającej samotności wśród seniorów.

Młody mężczyzna opiekuje się babcią już około ośmiu lat. Niektórzy mogą to uważać za nietypowe, ponieważ Chris poświęca swoje młode lata, ale dla niego to czysta radość i nie wyobraża sobie innej alternatywy.

Chris Punsalan razem z babcią stali się gwiazdami Instagrama, śledzonymi przez ponad milion osób. Chris łączy opiekę z aktywnością w mediach społecznościowych, inspirując innych swoimi postami i filmikami. Ich relacja, pełna ciepła i wzajemnej troski, jest godna podziwu i inspiruje wiele osób.

View this post on Instagram

A post shared by Chris Punsalan (@chrispunsalan)

Dodaj komentarz