fbpx

Billboardy z pozytywnym przekazem

Kolejny pozytywnym billboard pojawił się ostatnio w Portland. Żółty znak górujący nad Sandy Bulwar głosi – Jesteś mega wspaniały.

Jest to druga z ośmiu pozytywnych reklam, opłaconych z dotacji Awesome Portland, powstała według projektu „The Joy Team” z Vancouver w stanie Waszyngton, którego misją jest wspieranie pozytywnego nastawienia do życia.

Pierwszy billboard w ośmiomiesięcznej kampanii pojawił się w październiku, z wiadomością dla kierowców: “Be Happy” („Bądź Szczęśliwy”). Kolejne wiadomości to:

  • “Jesteś w sam raz” – w grudniu, w celu walki z depresją
  • “Niesamowi-TY” – w styczniu, miesiącu miłości do samego siebie
  • “Przytul kogoś dzisiaj” – w lutym, w tygodniu dobrych uczynków
  • “Coś wspaniałego czeka za rogiem” – w marcu, miesiącu optymizmu
  • “Wierzymy w ciebie” – w kwietniu
  • “Uśmiechnij się” – w maju, Miesiącu Uśmiechu.

Listopadowy billboard to jeden z moich ulubionych – powiedział Michele McKeag Larsen, założyciel lokalnej organizacji pozytywnych myśli, The Joy Team. Ludzie zwracają na niego większą uwagę, patrzą na billboard dwa razy.

Ten projekt jest świetnym przykładem tego, jak nasze 1000 dolarów można wydać na coś naprawdę inspirującego – powiedział Leslie Rogers z Awesome Portland.

Chcemy, aby projekt dotarł do jak największej ilości osób i wywołał u nich uśmiech.

Miejsca gdzie znajdują się bilbordy i ich zdjęcia można znaleźć na stronie: TheJoyTeam.org.

Założona w lutym 2010 roku, The Joy Team jest organizacją non-profit z siedzibą w Vancouver w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych, z misją budowania wspólnoty rozprzestrzeniania radości, optymizmu i inspiracji. Projekty ze wspieraniem pozytywnych myśli to m.in. kampanie billbordowe, dostarczanie Happy Packets (Szczęśliwych Paczek) dla personelu organizacji służących społeczności, Chalk the Walks (Z kredą podczas spaceru) i wiele innych.

 

Źródło: http://www.goodnewsnetwork.org/inspired/new-billboard-proclaims-you-are-so-freaking-awesome.html

Dodaj komentarz