fbpx

Za dobry wynik jedna z firm w Belgii zwróci kibicom wartość zakupu telewizora

Zwycięstwo 2:0 nad Anglią uszczęśliwiło belgijskich kibiców nie tylko dlatego, że ich ulubieńcy sięgnęli po brązowe medale mistrzostw świata. Piłkarze Roberto Martineza skompletowali 16 trafień na rosyjskich boiskach, dzięki czemu klienci jednego ze sklepów sprzętu RTV otrzymają zwrot za kupione telewizory.

  • Jesteś kibicem reprezentacji Belgii? Dzięki najlepszemu telewizorowi możesz cieszyć się tymi mistrzostwami świata tak, jakbyś siedział w przednim rzędzie na stadionie. W dodatku może to być całkowicie darmowe! Jeśli belgijski zespół strzeli więcej niż 15 goli, Krefel zwróci pełne koszta zakupu! – tak do zakupu telewizorów przed rozpoczęciem mundialu zachęcała belgijska firma.

Po ćwierćfinałowym meczu z Brazylią Czerwone Diabły miały na swoim koncie 14 trafień, więc do pełni szczęścia świeżo upieczonym nabywcom telewizorów brakowało dwóch goli. Półfinałowe starcie przeciwko Francji Romelu Lukaku i spółka zakończyli z zerowym dorobkiem (0:1), ale przeciwko Anglii udało się zdobyć upragnione dwa gole.

Źródło: sport.onet.pl

Dodaj komentarz