fbpx

Siedem razy oszukał śmierć… a potem wygrał milion na loterii.

81-letni Chorwat, Frano Selak jest bez wątpienia obdarzony niezwykłym szczęściem. Przeżył 7 katastrof, m.in. kolejową, lotniczą, autokarową, wybuch swojego samochodu, a jego inne auto spadło w przepaść. W 2003r. postanowił zagrać w totka i wygrał równowartość miliona dolarów.

Mimo tego, że w jego przypadku przychylność fortuny zdaje się nie mieć granic, zdecydował że pieniądze nie są w stanie kupić szczęścia i podzielił je pomiędzy członków swojej rodziny, sobie zostawiając jedynie sumę potrzebną na operację biodra – która pozwoli mu w pełni cieszyć się pozostałym czasem na Ziemi. Sprzedał także wszystkie luksusowe dobra, które przez ten czas zgromadził.

„W moim wieku wszystko czego potrzebuje, to moja żona Katrina” – stwierdził.

Dodał, że ludzie zawsze mówili mu, iż ma ogromne szczęście, że udało mu się wyjść cało z tylu katastrof. Jego zdaniem przede wszystkim miał pecha, że tyle razy znalazł się w feralnym miejscu i czasie, musząc w nich uczestniczyć.

W końcu przeżył wykolejenie pociągu i jego wpadnięcie do lodowatej rzeki, hipotermię, szok i połamane kości, upadek samolotu, autokar kolejny raz wpadający do rzeki, pożar samochodu, potrącenie przez autobus i przetrwanie spadku własnego auta w górską przepaść.

Następnie wygrał na loterii, kupując los po raz pierwszy w życiu i celebrując swoje piąte małżeństwo szczerze powiedział: „Cóż, wygląda na to, że poprzednie małżeństwa także były katastrofami…”

 

Źródło: http://wiralne.pl/czlowiek-z-niewiarygodnym-szczesciem/

Dodaj komentarz