fbpx

100-latek miał tylko jedno życzenie na urodziny, takiego efektu się nie spodziewał

Mężczyzna zamarzył sobie, aby dostać tyle kartek z życzeniami na urodziny, ile lat właśnie ukończył. Nie spodziewał się jednak, że odzew ludzi będzie aż tak duży. 100-latek był niezwykle szczęśliwy.

100-letni weteran II wojny światowej opublikował wpis na  profilu społecznościowym domu opieki Brookdale Watauga. Zamieścił tam swoje zdjęcie oraz krótki opis, w którym oznajmił, że cieszy się z osiągnięcia godnego podziwu wieku.

Witajcie! Nazywam się James South i jestem dumnym weteranem II wojny światowej! Na swoje zbliżające się 100 urodziny chciałbym otrzymać 100 kartek urodzinowych. Proszę wysyłać je na adres: 5800 North Park Dr., Watauga, TX 76148. Dziękuję!  – napisał James.

Wiadomość zdobyła dużą popularność i dotarła do mnóstwa osób. Pomogli w tym pracownicy domu opieki, którzy zachęcali swoich znajomych do przekazywania prośby staruszka.

Pomóżmy Jamesowi osiągnąć jego cel w tym najbardziej wyjątkowym dla niego roku! Pamiętaj, aby udostępnić ten post i powiadomić znajomego! – podpisali zdjęcie administratorzy strony Brookdale Watauga.

Zamiast wymarzonych 100 kartek, weteran otrzymał ponad 100 listów z życzeniami. Staruszek niczego się nie spodziewał i na nic nie liczył. Gdy zobaczył, jak duży jest odzew ludzi, którzy zobaczyli jego zdjęcie, oniemiał. Kartki urodzinowe przychodziły z całego świata, m.in. Australii, Wielkiej Brytanii czy nawet Chin. Swoje życzenia przysłał nawet prezydent USA Donald Trump.

Codziennie się wzruszamy czytając te wszystkie piękne kartki – powiedziała Debbie South, synowa 100-latka.

 

Źródło: facebook.com/BrookdaleWatauga/

Dodaj komentarz