fbpx

Zapraszamy do zabawy psychologicznej – wybierz hologram ze świętą geometrią i zobacz co to dla Ciebie oznacza

Uwaga, wyjątkowo trafna zabawa psychologiczna…
Zapraszamy do zabawy psychologicznej – wybierz hologram ze świętą geometrią i zobacz, co to dla ciebie oznacza…

Instrukcja:
1. Rozluźnij się i weź kilka głębokich oddechów, aż poczujesz, że całe napięcie opuszcza twoje ciało. Wdychaj powietrze przez nos i przez usta.
2. Kiedy czujesz, że jesteś gotowy, otwórz oczy i sprawdź który obraz przyciągnął Cię jako pierwszy.

Termin „święta geometria” jest często używany w odniesieniu do form architektonicznych, a także stosuje się do tych proporcji, kształtów i wzorów, które regularnie powracają w naturze. Starożytni ludzie wielu kultur obserwowali te niekończące się powtórzenia tych samych liczbowych relacji i przypisywali boskie znaczenie geometrii. Starożytni Egipcjanie, Hindusi, Majowie, Celtowie i inne kultury budowali swoje budynki i pomniki zgodnie z obserwowanymi świętymi proporcjami geometrycznymi.

Grecki filozof Platon nazwał geometrię językiem duszy, ponieważ rezonuje z naszymi najgłębszymi uczuciami i emocjami. Wynika to z faktu, że jego częstotliwość jest rozpoznawana przez naszą podświadomość. Innymi słowy: geometria to język, który rozumiemy intuicyjnie.

Święte wzory geometryczne można znaleźć w sztuce, naturze, a co najważniejsze w naszych ciałach. Wzory te są głęboko zakorzenione w naszym ciele, pamięci komórkowej i świadomości. Koncentracja na świętych geometrycznych kształtach może pomóc nam w silnym połączeniu ze sobą i wszystkim, co istnieje. Dzięki temu możemy wydobyć na powierzchnię wiele nieświadomych aspektów siebie, gotowych do uzdrowienia.

Poniżej zobaczysz zdjęcie z sześcioma świętymi hologramami. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, a następnie wybierz hologram i określ, co to oznacza dla Ciebie i Twojego życia!

Rozwiązanie  zabawy – wybierz hologram ze świętą geometrią i zobacz, co to dla Ciebie oznacza…

#1. Wezwanie

Czasami czujesz, że coś się dzieje w środku, czego nie potrafisz wytłumaczyć a jedyne, co możesz zrobić, to podjąć działanie. Dotykane jest głębokie pragnienie i po prostu trzeba coś z tym zrobić. Nie może się doczekać, uczucie jest tak silne! Nagle wszystkie uczucia strachu, wątpliwości i niepewności znikają…

Czujesz się, jakbyś obudził się z głębokiego snu, jakby coś lub ktoś zmusił cię do zrobienia tego, po co tu przyszedłeś. Ważne jest, aby brać te inspiracje na poważnie, ponieważ oznacza to, że przypominasz sobie swoje powołanie. Małe rzeczy, takie jak rozmowa, utwór muzyczny lub coś, co otrzymujesz za pośrednictwem mediów lub otoczenia, może to zachęcić. Wykorzystaj te chwile, aby zrobić to, co musisz zrobić. Twoja dusza krzyczy o ruch, więc ruszaj! Nie odkładaj niczego na jutro, bo na to czekałeś.

Częstotliwość wezwania pozwala ci na kontakt z wyższym celem w twoim życiu.
Afirmacja – od razu robię rzeczy, które dodają mi energii!

#2. Wytrwałość

Rozpocząłeś proces i im dłużej trwa, tym trudniejszy staje się. Wcześniej nie spodziewałeś się, że będzie cię to kosztować tyle czasu i energii. W międzyczasie w twoim umyśle bawią się różne myśli i odwracają uwagę od celu. Czy robię to dobrze? Czy tak powinno być? Czy jest inny sposób? Czy jest inna ścieżka? Czy mam to we mnie? Mogę to zrobić?

Kiedy zaczynasz proces w pewnym momencie, przechodzisz do tej fazy, a potem ważne jest, aby kontynuować. Nie poddawaj się swoim wątpliwościom; zamiast tego idź dalej. Zaakceptuj opór, który czujesz; to wszystko część zmiany, którą chcesz utworzyć. Więc nie pozwólcie się rozproszyć i poddać się, ponieważ wtedy pozwalacie na powtórzenie z przeszłości. Odrzucaj wymówki i okazuj wytrwałość. Kiedy zakończysz ten proces, z perspektywy czasu będziesz wdzięczny.

Częstotliwość wytrwałości daje siłę, by iść naprzód w trudnych fazach i zignorować pokusę poddania się.
Afirmacja: Wiem, czego chcę i idę po to.

#3. Samoocena

Często jesteśmy dla siebie zwierciadłami. Definiujemy naszą wartość, porównując się z ludźmi z naszego sąsiedztwa, zawsze powiększając jednak coś, co wydaje się nam brakować. Nigdy nie będziesz w stanie zobaczyć talentu w sobie, jeśli uważasz, że talent kogoś innego jest większy.

Czasami patrzenie tej osobie w oczy może być nawet przerażające. Po prostu wiedz: nikt nie jest taki sam, więc dlaczego próbujesz się porównać? Jesteś wyjątkową istotą o nieznanych mocach, która objawi się tylko dla ciebie. Nie bój się już swojej mocy, po prostu kochaj siebie i ciesz się tym, kim jesteś. Wykorzystaj wiele możliwości, które masz do dyspozycji.

Częstotliwość samooceny pomaga dostrzec, że jesteś wyjątkowy ze wszystkimi cechami, które są w tobie obecne.
Afirmacja: Doceniam to, kim jestem i co robię.

#4. Uwolnienie

Czujesz, że chcesz zmienić swoje życie. W głębi serca wiesz, że coś musi się zmienić, ale wciąż masz wątpliwości.
To ten zwężający się wzorzec myślowy powstrzymuje cię od prawdziwej mocy, programów, których doświadczyłeś przez strach. Aby się tego pozbyć, musisz zrezygnować z samooceny. Nie bój się myśleć dużo, ponieważ możesz osiągnąć znacznie więcej, niż myślisz, że jest to możliwe.

Częstotliwość uwalniania eliminuje uprzedzanie ciebie, co prowadzi do innego rodzaju schematu myślenia, który z kolei zachęci twój mózg do rozwoju twojego DNA.

Afirmacja: puszczam wszystko, co ogranicza mój rozwój.

#5. Intuicja

W swoim życiu jesteś na rozdrożu i wahasz się, czy iść dalej. Musisz dokonać wyboru, ale nie jesteś pewien, który z nich. Przez większość czasu pierwszą myślą, która przychodzi na myśl, jest to, co naprawdę czujesz, ale jesteśmy skłonni do analizowania opcji zbyt dokładnie.Chcemy wziąć pod uwagę każde ryzyko, nawet jeśli Twoja intuicja nie działa w ten sposób. Intuicja to silna jakość, która działa najlepiej tylko po wyłączeniu myślenia.

Częstotliwość Intuicji pomaga ci ufać swoim uczuciom, dzięki czemu możesz dokonywać ważnych wyborów, nie ze strachu, ale z pewnością siebie.

Intencja: Słucham moich uczuć i działam na nie.

#6. Wdzięczność

Uczenie się na własnych błędach jest absolutnie w porządku, ale czasem może to być za dużo. Masz myśli, że jesteś ofiarą swojego środowiska. Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak jak są piękne momenty, tak i negatywne, przez które trzeba przejść. Bez dolin nie ma szczytów! Naucz się być wdzięcznym za każdy odcinek swojego życia. Naucz się, aby zobaczyć wartość chwili. Jesteś pionierem. Masz zwiększoną świadomość, która pozwala spojrzeć na głębsze znaczenie w twoim życiu. Pielęgnuj tę wiedzę.

Częstotliwość wdzięczności pomaga pamiętać, aby być wdzięcznym za wszystko, co dzieje się w twoim życiu.
Afirmacja: Jestem wdzięczna za wszystko, co sprawiło, że jestem tym, kim jestem.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło – davidwolfe.com oraz Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz