fbpx

72-latek dorabia do emerytury naprawiając wycieraczki. Pomogli internauci

Pan Andrzej nie prosi o pieniądze, ale oferuje rzetelną usługę — czyści wycieraczki. Do swojego zadania podchodzi bardzo profesjonalnie. Ci, którzy zdecydują się na niego ofertą, dostają w pakiecie kompleksową usługę wraz z wymianą wycieraczek, jeśli jest konieczna.

Praca pana Andrzeja przykuła uwagę internatów, którzy napisali o tym w mediach społecznościowych.

“Wyszłam ze sklepu, wsiadam do auta, przed maską pojawia się Pan Andrzej. Może wycieraczki? – pyta grzecznie. Przypominam sobie, kilka miesięcy temu Pan Andrzej też tam był. Zbyłam go, się spieszyłam, pomyślałam, przecież mogę kupić wycieraczki za parę złotych w sklepie, po co mam kupować na parkingu, nie wiadomo od kogo, cholera wie co. W sobotę spytałam z uśmiechem: za ile? Chwila namysłu, rzut oka na auto: 35 zł” – napisała internautka.

Z jej relacji wynika, że pan Andrzej był lekko zaskoczony, ale bardzo zadowolony podjechał do auta ze swoim przewoźnym sklepikiem-warsztatem i żwawo zabrał się do pracy. Internautka początkowo myślała, że sprzedaje te wycieraczki, ale okazało się, że kupiła kompleksową usługę z wymianą włącznie.

Pan Andrzej ma już 72 lata, ale do swojego zajęcia podchodzi bardzo profesjonalnie. Mierzy wycieraczki, dobiera właściwy rozmiar, a następnie wymienia je na nowe.

— Cały czas do mnie mówił. O tym, jak lokalni chuligani kiedyś go poturbowali na tym parkingu. O tym, jak trudno teraz coś sprzedać, jak ludzie, zamiast po prostu odmówić, obrzucają go błotem i traktują jak naciągacza czy żebraka — dodaje internautka.

Internauci zorganizowali dla Pana Andrzeja zrzutkę, która szybko się zakończyła zebraniem oczekiwanej kwoty. Rozgłos w Internecie sprawił również, że do emeryta ustawiają się teraz kolejki, nie narzeka więc na brak klientów.

Źródło: Polsat News

One thought on “72-latek dorabia do emerytury naprawiając wycieraczki. Pomogli internauci

Dodaj komentarz