fbpx

Po ponad 100 dniach pobytu na OIOM-ie dziewczynka wróciła z rodzicami do domu

Nick Jonas, członek zespołu Jonas Brothers podzielił się ze światem zdjęciem swojej kilkumiesięcznej córeczki Malti. Dziewczynka spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodka. Podobny wpis pojawił się również na profilu żony Jonasa, Priyanki Chopry.

Córka Nicka i Priyanki Chopry Jonas, Malti, urodziła się 15 stycznia w San Diego. Od tamtej pory para nie publikowała żadnych zdjęć dziewczynki. Teraz okazało się, że przez cały ten czas znajdowała się ona w szpitalu. Hospitalizacja była konieczna, ponieważ Malti jest wcześniakiem, urodziła się trzy miesiące przed terminem.

View this post on Instagram

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas)

“Po ponad stu dniach pobytu na OIOM-ie nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu. Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego poziomu wiary. Nasza podróż przez wiele miesięcy była wymagająca, ale z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila” – czytamy w opisie postu opublikowanego przez Jonasa z okazji Dnia Matki, który Amerykanie obchodzą 8 maja.

We wpisie znalazły się również podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek z Rady Children’s La Jolla i Cedar Sinai w Los Angeles, gdzie przez ponad 3 miesiące przebywała Malti. Taki sam post pojawił się też na profilu Priyanki Chopry, partnerki wokalisty, indyjskiej aktorki znanej m.in. z roli w serialu “Słoneczny patrol”.

Priyanka i Nick wzięli ślub w 2018 roku, po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Od początku zapowiadali, że w przyszłości zamierzają mieć kilkoro dzieci.

Dodaj komentarz