fbpx

Położyła rękę na swoją słabszą siostrę. To, co wydarzyło się później, zszokowało wszystkich.

Bliźniaczki Kyrie i Brielle przez kilka tygodni trzymały świat w niepewności. To, co się z nimi stało, przez wielu uważane jest za cud. Dwanaście tygodni przed terminem na świecie pojawiły się bliźniaczki. Ważyły niespełna jeden kilogram i ich narządy nie były do końca wykształcone. Ich szanse na przeżycie były bardzo marne.

Siostry zostały umieszczone w oddzielnych inkubatorach. Stan Brielle powoli się stabilizował i dziewczynka przybierała na wadze. Stan Kyrie był znacznie cięższy. Lekarze zakładali, że dziecko nie przeżyje.

2

Po kilku tygodniach sytuacja dramatycznie się odwróciła. Brielle, która do tej pory okazywała się nad wyraz silna, zaczęła płakać, miała problem z oddychaniem a jej ciałko nagle zrobiło się sine. Pielęgniarki próbowały wszystkiego, co w ich mocy, aby pomóc dziewczynce. Nikt nie miał pojęcia, skąd ten dramatyczny płacz.

3

W akcie desperacji pielęgniarka Gayle Kasparian położyła ciągle płacząca Brielle obok swojej siostry bliźniaczki. Było to niezgodne z prawem, ale kobieta liczyła, że maleństwo w końcu się uspokoi. Nagle stała się rzecz niemożliwa. Płacząca dziewczynka położyła ramię na walczącej ciągle o życie Kyrie.

4

I wtedy stał się cud. Stan walczącej o życie Kyrie się ustabilizował i dziewczynka z dnia na dzień zaczęła powoli przybierać na wadze. Obecnie bliźniaczki są młodymi 20-letnimi kobietami i zaczynają studia. Oczywiście nadal spędzają ze sobą dużo czasu, tak jak na bliźniaczki przystało. Czasem ludzkie ciepło i dobroć jest najlepszym lekiem. Szczególnie widoczne jest to, gdy dwoje ludzi łączy wyjątkowa więź.

Dodaj komentarz