Zdjęcie piłkarki i rocznego chłopca, którzy dzielą tę samą cechę, podbija internet

Każdy z nas jest inny, wszyscy czymś się różnimy. Ja na przykład mam dziwne żebro z lewej strony, które odstaje z mojej klatki piersiowej, tworząc wybrzuszenie. Kiedy moja żona zobaczyła je po raz pierwszy mimowolnie zapytała dlaczego tak mam. To nie słabość, tylko geny. To samo ma moja mama oraz wujek. I wcale się tego nie wstydzę.

Podobnie jest w przypadku Josepha Tidda, który urodził się z niewykształconym ramieniem. Ma prawie 2 latka. Jego rodzice robią wszystko co w ich mocy, żeby chłopiec przestał wstydzić się tego, jakim się urodził. Jednak dopiero interwencja piłkarki pozwoliła Josephowi się przełamać. Carson Pickett, która zawodowo gra w piłkę nożną, urodziła się z tą samą wadą genetyczną. Nie powstrzymało jej to jednak, żeby w pełni korzystać z życia.

Rodzice chłopca zabrali go na mecz drużyny Orlando Pride, w której gra Carson Pickett. Po meczu piłkarka podeszła do chłopca, żeby się przywitać. Jego rodzice uchwycili ten moment na filmie i podzielili się nim na Instagramie. Zdjęcie podbiło internet. Carson dała wspaniały przykład Josephowi, pokazując, że można pokonać każde przeciwności losu.

View this post on Instagram

SWEETEST REACTION 💜🧡💜🧡 . . I wanted to share this quick clip from our meeting with Carson the other day. For anyone who has asked “do they really know their different”, just watch this video. . . You can see the moment that Joseph pauses, the look on his face changes…he is thinking hard as he’s studying Carson’s arm. Then the joy that washes over him as he realizes “she’s just like me”. The smile and giggle followed by the unprompted desire to show his arm to Carson. . . This was the moment I love to see when those with a lucky fin connect. We have been lucky enough to see this several times at our lucky fin meet ups with other kids and adults. If you haven’t had a chance to attend a local meet up, go check out the Facebook page for your local chapter for more info. We will be at the Central Florida meet up for those in the Orlando area. . . Here are some pictures from the local news story with Carson on Tuesday. The link to the interview with Joseph and Carson is in our Bio. We even bumped into Bo Outlaw which made for an awesome picture with little Joseph. . . #luckyfinfamily #orlandopride #orlandomagic #booutlaw #tenfingersareoverrated #fox35 #fox35orlando #localnews #locals #heros #mentors #happiness #purehappiness #understand #bond #preciousmoments #heknows #coolarm #joy #giggles #newfriends #centralflorida #proud #limbdifferenceawareness #limbdifferenceawarenessmonth #biggerthansoccer #biggerthanbasketball

A post shared by Joseph Tidd (@tiddbit_outta_hand) on

[opis:] NAJSŁODSZA REAKCJA! Chcielibyśmy się z wami podzielić tym krótkim nagraniem naszego spotkania z Carson. Po prostu zobaczcie ten filmik…
Dokładnie widać moment, w którym Joseph zamiera, a jego wyraz twarzy się zmienia… dobrze się zastanawia, studiując ramię Carson. Następnie widać radość, jaka go ogarnia, kiedy uświadamia sobie, “ona jest taka jak ja”. Uśmiecha się, mimowolnie pokazując swoje ramię dziewczynie.
To wyjątkowa chwila. Mieliśmy okazję widzieć to nie raz, spotykając się z innymi dziećmi i dorosłymi w ramach projektu Lucky Fin, który łączy osoby dotknięte wadami wrodzonymi kończyn. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji uczestniczyć w naszych spotkaniach, sprawdźcie naszą stronę na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji.

 

Źródło: onlineenewz.today

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Dodaj komentarz