fbpx

Zdjęcie piłkarki i rocznego chłopca, którzy dzielą tę samą cechę, podbija internet

Każdy z nas jest inny, wszyscy czymś się różnimy. Ja na przykład mam dziwne żebro z lewej strony, które odstaje z mojej klatki piersiowej, tworząc wybrzuszenie. Kiedy moja żona zobaczyła je po raz pierwszy mimowolnie zapytała dlaczego tak mam. To nie słabość, tylko geny. To samo ma moja mama oraz wujek. I wcale się tego nie wstydzę.

Podobnie jest w przypadku Josepha Tidda, który urodził się z niewykształconym ramieniem. Ma prawie 2 latka. Jego rodzice robią wszystko co w ich mocy, żeby chłopiec przestał wstydzić się tego, jakim się urodził. Jednak dopiero interwencja piłkarki pozwoliła Josephowi się przełamać. Carson Pickett, która zawodowo gra w piłkę nożną, urodziła się z tą samą wadą genetyczną. Nie powstrzymało jej to jednak, żeby w pełni korzystać z życia.

Rodzice chłopca zabrali go na mecz drużyny Orlando Pride, w której gra Carson Pickett. Po meczu piłkarka podeszła do chłopca, żeby się przywitać. Jego rodzice uchwycili ten moment na filmie i podzielili się nim na Instagramie. Zdjęcie podbiło internet. Carson dała wspaniały przykład Josephowi, pokazując, że można pokonać każde przeciwności losu.

[opis:] NAJSŁODSZA REAKCJA! Chcielibyśmy się z wami podzielić tym krótkim nagraniem naszego spotkania z Carson. Po prostu zobaczcie ten filmik…
Dokładnie widać moment, w którym Joseph zamiera, a jego wyraz twarzy się zmienia… dobrze się zastanawia, studiując ramię Carson. Następnie widać radość, jaka go ogarnia, kiedy uświadamia sobie, “ona jest taka jak ja”. Uśmiecha się, mimowolnie pokazując swoje ramię dziewczynie.
To wyjątkowa chwila. Mieliśmy okazję widzieć to nie raz, spotykając się z innymi dziećmi i dorosłymi w ramach projektu Lucky Fin, który łączy osoby dotknięte wadami wrodzonymi kończyn. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji uczestniczyć w naszych spotkaniach, sprawdźcie naszą stronę na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji.

 

Źródło: onlineenewz.today

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Dodaj komentarz