fbpx

Agencja Hostess Kraków – dlaczego warto współpracować z profesjonalistami

Poznaj rolę hostess i hostów i przekonaj się, dlaczego warto współpracować z profesjonalistami. Wybierz agencję, dzięki której udział w eventach czy rozbudowane działania marketingowe w Krakowie przyniosą pożądane efekty.
Hostessy i hości a marketing firmy

Rola hostessy lub hosta na imprezie firmowej może przybrać bardzo wiele wymiarów, m.in.:

  • oprowadzanie po obiekcie i wskazywania miejsc,
  • prezentowanie produktów lub usług,
  • witanie gości i rozdawanie pakietów sponsorskich,
  • udzielanie informacji uczestnikom eventu,
  • przekazywanie materiałów reklamowych,
  • serwowanie przekąsek czy napojów.

Wszystko sprowadza się tak naprawdę do kompleksowego wsparcia dla organizatorów konferencji, spotkania, targów czy innego rodzaju eventu firmowego lub branżowego. Wynajęta hostessa, choć nie jest stałym pracownikiem Twojej firmy, reprezentuje ją i „daje jej twarz”. Dlatego tak wiele zależy właśnie od doboru hostess i hostów, którzy nawet przy incydentalnej współpracy odciskają duże piętno na wizerunku i działaniach marketingowych.

Czego oczekiwać od hostessy lub hosta?

Prowadzenie działań promocyjnych w Krakowie jest dużym wyzwaniem – konkurencja nie śpi, a w grę wchodzą niemałe pieniądze. Trzeba naprawdę dużych starań, żeby wyróżniać się na tle innych przedsiębiorstw czy instytucji. Nic więc dziwnego, że oczekujesz, że hostessy i hości okażą się profesjonalnymi współpracownikami. Czego od nich oczekiwać, jak oceniać ich pracę i predyspozycje?

Hostessy najczęściej są młodymi kobietami (nastolatkami lub kobietami 20+), wyróżniają się atrakcyjną sylwetką i aparycją. Analogicznie hostowie – są młodymi, przystojnymi mężczyznami. Od hostess i hostów oczekuje się dużych zdolności komunikacyjnych – mają łatwość w nawiązywaniu kontaktu, potrafią prowadzić tzw. small talk, ale i zwięźle przedstawiać konkretne, merytoryczne informacje. Osoby te powinny wzbudzać zaufanie i sympatię – są pozytywną twarzą Twojej organizacji.

Agencja hostess i hostów w Krakowie

Hostessy funkcjonują na rynku jako freelancerki – współpracę podejmują poprzez podpisywanie umów zleceniowych, a nie w ramach umowy o pracę. To daje dużą swobodę wyboru zleceń. Profesjonalne agencje hostess działające w Krakowie, takie jak Agencja Infernal https://www.agencjainfernal.pl/, pośredniczą między kobietami doświadczonymi w realizacji podobnych zleceń a firmami zainteresowanymi współpracą z konkretnymi kandydatkami, np. znającymi języki obce, skłonnymi do zagranicznych wyjazdów, wyspecjalizowanymi w konkretnej branży.

Jako klient wystarczy zgłosić się do agencji i przedstawić swoje oczekiwania. Ułatwia to pozyskanie zweryfikowanych, doświadczonych kandydatek (i kandydatów) do współpracy przy okazji eventu lub innego projektu marketingowego. Działa to w dwie strony. Jeśli mieszkasz w Krakowie, np. z uwagi na studia i szukasz dodatkowego zarobku, zastanów się nad współpracą z agencją hostess i hostów. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze oraz nabyć bezcenne doświadczenie wraz z przydatnymi kontaktami na przyszłość.

Zarówno z perspektywy hostessy lub hosta, jak i przedsiębiorstw poszukujących odpowiednich osób do udziału w promocji firmy, opłaca się wybrać renomowaną agencję.

One thought on “Agencja Hostess Kraków – dlaczego warto współpracować z profesjonalistami

Dodaj komentarz