fbpx

Szorty i sneakersy po 50-tce? Odważna influencerka podbija świat

Odważna moda pasuje każdemu, niezależnie od wieku. Ta 50-letnia influencerka udowadnia, że wygodne dżinsy i szorty dobrze leżą nie tylko na 20-latkach. Grunt to nie przejmować się opiniami i żyć w zgodzie z własnym stylem. Zobaczcie sami!

Tracey Lea Sayer to modowa influencerka, której instagramowy profil śledzi kilkanaście tysięcy osób z całego świata. Ta odważna dama udowadnia, że aby podbić świat, wystarczy pasja i dobry pomysł. Tracey od zawsze interesowała się odzieżowymi trendami. Kiedy kilka lat temu założyła profil na Instagramie – idąc w ślady młodszych koleżanek zaczęła pstrykać sobie selfie przed lustrem. Niezwykłe stylizacje zdobywały uznanie, a z każdym dniem przybywało nowych fanów. Wszyscy wyrażali uznanie dla jej odwagi, inni pytali skąd czerpie pomysły na nietuzinkowe zestawy. Pod jednym ze zdjęć, na którym pozowała w stroju do fitness podzieliła się osobistą historią.

  • Sześć lat temu postanowiłam stać się „fit”. Głównie dlatego, że nie poznawałam samej siebie. Byłam o dwa rozmiary większa niż teraz i nie rozumiałam zmian, które wówczas zachodziły w moim ciele. Zaczęłam uprawiać jogę. Trzy miesiące później odważyłam się na fitness – pisze na instagramowym profilu Tracey.

 

@trayslounge • Instagram photos and videos

Efekty przyszło bardzo szybko. Tracey zgubiła kilka kilogramów, zaczęło zdrowiej się odżywiać, a ruch sprawiał coraz więcej radości. W końcu po kilku latach przerwy Tracey wróciła do ulubionych ubrań.

  • Po skończeniu czterdziestki czułam się niewidzialna, więc w ciągu ostatnich kilku lat zaczęłam łamać modowe zasady. Miałam gdzieś to, co ludzie myślą o tym, jak się ubieram – opowiedziała w magazynie „The Sun”, gdzie pojawiła się okazjonalnie jako modelka.

View this post on Instagram

A post shared by trayslounge (@trayslounge)

Tracey uważa, że nie ma czegoś takiego jak „nieodpowiedni wiek”. Jej zdaniem, każdy powinien nosić to, na co ma ochotę i w ten sposób wyrażać własny, unikatowy charakter.

  • Nie mam zamiaru rezygnować z crop topów, sneakerów, bikini lub czegokolwiek innego, co wydaje się „nieodpowiednie” dla osoby w moim wieku – wyjaśnia w magazynie.

Oglądając zdjęcia, nie można oprzeć się wrażeniu, że Tracey jest radosna, entuzjastyczna i pewna siebie. Kobieta stała się prawdziwym wzorem do naśladowania dla rówieśniczek i młodszych dziewczyn. Jej zdjęcia zdobywają tyle polubień, co selfie największych celebrytów. To pokazuje jak bardzo potrzebujemy zdrowych i autentycznych przykładów – przykładów zwykłych ludzi, którzy po prostu kochają życie.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródła: @trayslounge • Instagram photos and videos

 

Dodaj komentarz