fbpx

Arkadiusz Milik w swoje 28 urodziny przekazał 200 tys. zł wspierając fundację pomagającą między innymi ukraińskim dzieciom

Arkadiusz Milik z okazji swoich 28 urodzin przekazał 200 tysięcy złotych na cel charytatywny, wspierając fundację pomagającą między innymi ukraińskim dzieciom.

Arkadiusz Milik obchodził swoje urodziny w poniedziałek, 28 lutego. Piłkarz na swoim profilu w mediach społecznościowych umieścił wiadomość, w której napisał, że w związku z tym, co dzieje się na Ukrainie, nie jest w stanie celebrować ich tak, jakby chciał. Stwierdził, że jedyne, co teraz może zrobić, to wesprzeć finansowo zbiórkę na rzecz poszkodowanych osób.

Wspaniały gest Arkadiusza Milika. Piłkarz przekazał potrzebującym sporą sumę pieniędzy
Arkadiusz Milik nie pozostał obojętny wobec dramatu, który rozgrywa się za naszą wschodnią granicą. Piłkarz postanowił wesprzeć kwotą 200 tysięcy złotych fundację SOS Wioski Dziecięce, która obecnie niesie pomoc między innymi dzieciom z Ukrainy.

“Myślę, że to niemożliwe, by cieszyć się urodzinami w tak trudnym momencie, ale chciałbym podziękować wam wszystkim za ciepłe życzenia. Najlepszą rzeczą, którą mogę dziś zrobić, jest wsparcie fundacji SOS Wioski Dziecięce. Połączmy się razem w pomaganiu tym, którzy są obecnie w wielkiej potrzebie” — napisał i dodał zrzut ekranu potwierdzający dokonanie wpłaty.

View this post on Instagram

A post shared by Arek Milik (@arekmilik)

Pod postem Arkadiusza Milika pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Myślę, że to najlepszy prezent, jaki mogłeś sobie zrobić! Dużo zdrowia, Aro.
Wszystkiego najpiękniejszego, niech to dobro wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.
Ogromny czyn, Arku! Tak trzymać i niech każdy bierze przykład — czytamy w komentarzach na Instagramie.
Gest Milika skomentowała również jego partnerka, Agata Sieramska.

Wielkie serce — napisała z dumą.

Dziewczyna piłkarza opublikowała również na Instagramie ich wspólne zdjęcie na tle zachodzącego słońca i dodała do tego kilka ciepłych słów skierowanych w stronę solenizanta.

Choć trudno dziś życzyć wszystkiego najlepszego, życzę tobie i nam wszystkim lepszego świata. Kocham cię.
Oprócz tego na InstaStories dodała, że zawsze zamierza “wspierać” Arka oraz pokazała, jak sportowiec zdmuchuje świeczki z urodzinowego tortu.

 

Dodaj komentarz